Aparat jest OK. To irlandzka pogoda, bo na tych fotach to nie sa przepaly tylko paskudnie rozproszone swiatlo. Zapodaj polar albo filtr ND i bedzie OK. Poprostu wiatr niesie duzo kropelek wody i masz efekt mgielki. Zwroc uwage, jak wgladaja domy w tle. Mieszkalem pod Dublinem przez jakis czas i mialem na fotach to samo.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami