Close

Strona 48 z 94 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 1040

Wątek: D5100

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Ja kupiłem D5100 w 80% to filmowania. Dokupiłem jeszcze stałkę 50mm 1,8f G i jestem zachwycony.

    Tutaj mała próbka - dens mojej córci

    http://www.youtube.com/watch?v=j2PjDLpUW_s

  2. #2

    Domyślnie

    rowniez zakupilam, kit 18-105, aktualnie czekam by odebrac zamowiony 1.8 50mm
    do filmow nie planuje go uzywac w ogoole.. no, chyba, ze w formie zabawy.
    jak na razie zlego slowa o nim nie powiem.. i nie zaluje bo pod uwage bralam d90, ale ten lepiej lezy w dloni, ze nie wspomne o ruchomym wyswietlaczu, ktory w moim przypadku jest bardzo istotny i nietaktem jest bagatelizowanie tej funkcji (coz, 160cm wzrostu jednak utrudnic moze nieco)

    jedyne na co jeszcze marudze, to menu.. ale coz, ciezko przestawic sie z Sonego

    ALE.. mega doceniam ponownie (paaare ladnych lat temu mialam F75) szklo. Soniak sie chowa z tym swoim beczkowaniem, ktore trzeba potem usuwac

  3. #3

    Domyślnie d5100 + tamron XR DiII 17-50 2.8

    Dzien dobry, moj problem z d5100 jest nastepujacy: po podpiecniu don tytulowego obiektywu TAMRON nie dziala AF, na dodatek:
    - obiektyw ten dzialal bez zarzutu z moim starym d60 oraz z nowym d300s,
    - d5100 dziala z innymi obiektywami z AF
    gdzie tkwi problem?

    Dziekuje i zycze milej niedzieli

  4. #4

    Domyślnie

    juz wiem, 5100 nie ma silnika AF, przepraszam za to pytanie, ale to nie moj aparat i nawet nie wiedzialem...
    dobranoc

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie sprawdziłem opis puszki COOLPIX P7000 na Fotopolis.pl i według nich w tej puszce stosuje się akumulator typu EN-EL12
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    Właśnie sprawdziłem opis puszki COOLPIX P7000 na Fotopolis.pl i według nich w tej puszce stosuje się akumulator typu EN-EL12
    Wypada sprawdzic u zrodla, bo mozna sie zdziwic.
    http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di.../coolpix-p7000
    oraz aparaty kompatybilne z en-el14 http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...n-Battery.html

    Natomiast en-el12 jest kompatybilne z http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...e-Battery.html

    Fotopolis to witryna bardziej reklamowa niz merytoryczna. Zdecydowanie nie polecam jej jako zrodla informacji, bo mozna sie osmieszyc.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    Wypada sprawdzic u zrodla, bo mozna sie zdziwic.
    http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di.../coolpix-p7000
    oraz aparaty kompatybilne z en-el14 http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...n-Battery.html

    Natomiast en-el12 jest kompatybilne z http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...e-Battery.html

    Fotopolis to witryna bardziej reklamowa niz merytoryczna. Zdecydowanie nie polecam jej jako zrodla informacji, bo mozna sie osmieszyc.
    Dlatego napisałem „według nich”, jako ciekawostka.
    Tak samo było z opisem D5.1k Skopiowali większość opisu z D5k. I większość opisu specyfikacji nie zgadzała się.
    D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G

  8. #8

    Domyślnie

    Kupiłeś pasek AIRCELLa, potwierdzam bardzo przyjemny paseczek.
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  9. #9

    Domyślnie

    ja od paru lat nadgarstkowy używam - D300-D700-D200-D5100 - w każdym się sprawdza - polecam

  10. #10

    Domyślnie

    U mnie w D90 jest tak samo.
    .

Strona 48 z 94 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •