Ja kupiłem D5100 w 80% to filmowania. Dokupiłem jeszcze stałkę 50mm 1,8f G i jestem zachwycony.
Tutaj mała próbka - dens mojej córci
http://www.youtube.com/watch?v=j2PjDLpUW_s
Szukaj
Ja kupiłem D5100 w 80% to filmowania. Dokupiłem jeszcze stałkę 50mm 1,8f G i jestem zachwycony.
Tutaj mała próbka - dens mojej córci
http://www.youtube.com/watch?v=j2PjDLpUW_s
rowniez zakupilam, kit 18-105, aktualnie czekam by odebrac zamowiony 1.8 50mm
do filmow nie planuje go uzywac w ogoole.. no, chyba, ze w formie zabawy.
jak na razie zlego slowa o nim nie powiem.. i nie zaluje bo pod uwage bralam d90, ale ten lepiej lezy w dloni, ze nie wspomne o ruchomym wyswietlaczu, ktory w moim przypadku jest bardzo istotny i nietaktem jest bagatelizowanie tej funkcji (coz, 160cm wzrostu jednak utrudnic moze nieco)
jedyne na co jeszcze marudze, to menu.. ale coz, ciezko przestawic sie z Sonego
ALE.. mega doceniam ponownie (paaare ladnych lat temu mialam F75) szklo. Soniak sie chowa z tym swoim beczkowaniem, ktore trzeba potem usuwac![]()
Dzien dobry, moj problem z d5100 jest nastepujacy: po podpiecniu don tytulowego obiektywu TAMRON nie dziala AF, na dodatek:
- obiektyw ten dzialal bez zarzutu z moim starym d60 oraz z nowym d300s,
- d5100 dziala z innymi obiektywami z AF
gdzie tkwi problem?
Dziekuje i zycze milej niedzieli
juz wiem, 5100 nie ma silnika AF, przepraszam za to pytanie, ale to nie moj aparat i nawet nie wiedzialem...
dobranoc
Właśnie sprawdziłem opis puszki COOLPIX P7000 na Fotopolis.pl i według nich w tej puszce stosuje się akumulator typu EN-EL12
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
Wypada sprawdzic u zrodla, bo mozna sie zdziwic.
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di.../coolpix-p7000
oraz aparaty kompatybilne z en-el14 http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...n-Battery.html
Natomiast en-el12 jest kompatybilne z http://www.nikonusa.com/Nikon-Produc...e-Battery.html
Fotopolis to witryna bardziej reklamowa niz merytoryczna. Zdecydowanie nie polecam jej jako zrodla informacji, bo mozna sie osmieszyc.
Kupiłeś pasek AIRCELLa, potwierdzam bardzo przyjemny paseczek.
ja od paru lat nadgarstkowy używam - D300-D700-D200-D5100 - w każdym się sprawdza - polecam
U mnie w D90 jest tak samo.
.
Skontaktuj się z nami