No właśnieOgólnie to mam trochę więcej $ ale to mam wybór albo D90 + Tamron 17-50 lub samo D7000 i słoiki które mam czyli N18-55VR i N55-200VR. Stąd chyba kupie D90 a jak okiełznają AF w D7000 to wtedy zmienię
D5000 fajny tylko za mało tych guzików... No i CLS i śrubokręt...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami