jogurt
bo usmiech w zyciu jest najwazniejszy...
![]()
Szukaj
jogurt
bo usmiech w zyciu jest najwazniejszy...
![]()
... ucze sie patrzec i widziec...
i duqa z tego...
Twój podpis w podobnym klimacie. Masz ode mnie wielkie "like it"!![]()
x100s
to teraz ustawke by pasowalo zrobic i na miasto wyskoczyc na streeta razem![]()
... ucze sie patrzec i widziec...
i duqa z tego...
Ja natomiast bieliznę zmieniam regularnie i jestem zadowolony(me dziewcze też sobie chwali takie poświęcenie z mojej strony). Tak na poważnie, to było już kilka razy, każdemu co innego leży. Za to dziś się dowiedziałem, że disha można podpiąć na lampę na stopce( nie wiem czy dobrze zrozumiałem). Jak to wygląda gabarytowo i czy to b.dish z prawdziwego zdarzenia czy jakaś malutka atrapa?(jakbyś zapodał linka albo zdjęcie poglądowe to będę wdzięczny - może być nokią
)
Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-05-2011 o 13:30
Może nie brak programistów. Tylko popularność w pewnych kręgach danego sprzęciku. Biorąc na przykład telefonik HTC HD2, fajny sprzęcik i ROMów modyfikowanych jest od groma, można wybierać dowoli. A już HTC HD2 mini, nie znajdziesz prawie nic, a sprzęcik prawie taki sam tylko trochę mniejszy.
D5100 (Okrojony do swojej ceny (nie wartości)) +Grip + N18-105 +N35/1.8G
Dodawac nowe funkcje, poprawiac te juz obecne itp?
Skontaktuj się z nami