Close

Strona 16 z 57 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 570

Wątek: d5100 czy d90

  1. #151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Kolego przyjrzyj się dokładniej osoba to pisząca posiada D5100 a nie D5000. W D5000 nie ma z tym problemu no chyba że ktoś ma wogole problemy nie tlyko z ustawieniem tego parametru.
    Wiem już i nie tylko ja że posiadasz jedyny słuszny model Nikona ale nie każdy ma tak wygórowane potrzeby jak Ty więc uszanuj wybór innych i jeżeli nie możesz im pomóc dobrą radą i wskazówką to lepiej nie zabieraj głosu
    Ale odgrzebałeś, my już o czym innym
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  2. #152

    Domyślnie

    d5100 czy d90 - oczywiście d90
    d3100 czy d90 - oczywiście d90
    d7000 czy d90 - oczywiście d90
    d300 czy d90 - ... ze względu na klawiszologię d90!
    ...
    jakie to proste, przecież 26% użytkowników się nie może mylić
    http://forum.nikoniarze.pl/poll.php?...lts&pollid=546
    Ostatnio edytowane przez skrzynka97 ; 17-05-2011 o 21:00
    Nikon | Olympus

  3. #153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skrzynka97 Zobacz posta
    d7000 czy d90 - oczywiście d90
    d300 czy d90 - ... ze względu na klawiszologię d90!
    [/url]
    Bez jaj Nie zaogniaj sytuacji bo tu chłopaki chętnie by wyszli z lokalu żeby załatwić sprawy jak na mężczyzn przystało
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  4. #154

    Domyślnie

    Na Facebooku króluje iphone. Wobec powyższego myślę, że temat(i forum) do zamknięcia

  5. #155

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skrzynka97 Zobacz posta
    d5100 czy d90 - oczywiście d90
    d3100 czy d90 - oczywiście d90
    d7000 czy d90 - oczywiście d90
    d300 czy d90 - ... ze względu na klawiszologię d90!
    ...
    jakie to proste, przecież 26% użytkowników się nie może mylić
    http://forum.nikoniarze.pl/poll.php?...lts&pollid=546
    Człowieku ty tak na poważnie czy też na poważnie myślisz ze jesteś śmieszny ?

    Cytat Zamieszczone przez rdcom Zobacz posta
    Kolego przyjrzyj się dokładniej osoba to pisząca posiada D5100 a nie D5000. W D5000 nie ma z tym problemu no chyba że ktoś ma wogole problemy nie tlyko z ustawieniem tego parametru.
    Wiem już i nie tylko ja że posiadasz jedyny słuszny model Nikona ale nie każdy ma tak wygórowane potrzeby jak Ty więc uszanuj wybór innych i jeżeli nie możesz im pomóc dobrą radą i wskazówką to lepiej nie zabieraj głosu
    a ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. KOLEŚ MA PROBLEMY Z 5100 a ja pisze ze TAK SAMO BYŁO PO WYJSCIU 7000 I 5000 ze były probelmy z "drobiazgami". Tak więc jeśli nie potrafić zrozumieć tekstu pisanego to lepiej nie zabieraj głosu.


    W mm widziałem za 4200 d7000 z 18-105. W ręce leży idealnie, nie używałem ale ergonomicznie wygląda fantastycznie do w tej cenie powala 39 pkt autofokusa i iso do 25600. Jak można od tego woleć D5100 to już jest śmieszne
    A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie

  6. #156

    Wink

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Na Facebooku króluje iphone. Wobec powyższego myślę, że temat(i forum) do zamknięcia
    Popieram, chociaż w iPhonie można by się spierać która generacja lepsza Podsumowując, zawsze jest się o co pozabijać

    Kubacz, wybacz ale masz ciężkie poczucie humoru, chłopaki Cię wkręcają a Ty tańczysz jak zagrają i powstają zbędne spory
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KUBACZ Zobacz posta
    Człowieku ty tak na poważnie czy też na poważnie myślisz ze jesteś śmieszny ?
    ok, więc konkretnie,
    ja wybrałbym d90, bo ma najlepszy zoom,
    Nikon | Olympus

  8. #158

    Domyślnie

    Jeśli udawanie idioty jest poczuciem żartem to faktycznie nie rozumiem. Jeśli brak zdolnosci czytania także jest żartem albo wkręcaniem to sorry ale nie rozumiem, a z tego co wszyscy mowia poczucie humoru mam hmmm... chociaż kapuje. Łowcy.B podobne poczucie humoru czasem prezentują. Choć moja babcia zawsze mówiła że to nieładnie że śmieją się z upośledzonych.

    "ok, więc konkretnie,
    ja wybrałbym d90, bo ma najlepszy zoom," No śmieszny żart ci się udał. 97 to pewnie rok urodzenia więc poczucie humoru przyjdzie z czasem don't worry.

    JA czekam na aparat ze złączem karty sim. mikrofon i głośnik już są, na ekraniku mogłyby być rozmowy video to tego wszystko w fullhd. I jeszcze myśle do D3000 dokupić pasek od D3x co myślicie? Albo od D5100 zeby ludzie mysleli ze mam nowość.
    Ostatnio edytowane przez KUBACZ ; 17-05-2011 o 22:23
    A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KUBACZ Zobacz posta
    97 to pewnie rok urodzenia ...
    a "skrzynka" to rodzaj żeński
    Nikon | Olympus

  10. #160

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez KUBACZ Zobacz posta

    97 to pewnie rok urodzenia więc poczucie humoru przyjdzie z czasem don't worry.
    No cóż krytyka powinna być skierowana ad rem a nie ad personam, atakowanie osoby ze względu na wiek, płeć, religie czy pozycje społeczną wykracza poza dobry smak. Ale nie mi o tym sądzić.

    ALE WRACAJĄC DO TEMATU, chyba każdy kto miał coś do powiedzenia to swoją opinię wypowiedział, a autor wątku dawno przestał go czytać bo wątek zmienił się w telenowelę

    Więc nie wiem jak wy ale ja idę na piwo, a kto chce ginąć za D90/D5100 to życzę miłego wieczoru.
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

Strona 16 z 57 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •