Szukaj
d5100 czy d90 - oczywiście d90
d3100 czy d90 - oczywiście d90
d7000 czy d90 - oczywiście d90
d300 czy d90 - ... ze względu na klawiszologię d90!
...
jakie to proste, przecież 26% użytkowników się nie może mylić
http://forum.nikoniarze.pl/poll.php?...lts&pollid=546
Ostatnio edytowane przez skrzynka97 ; 17-05-2011 o 21:00
Nikon | Olympus
Na Facebooku króluje iphone. Wobec powyższego myślę, że temat(i forum) do zamknięcia![]()
Człowieku ty tak na poważnie czy też na poważnie myślisz ze jesteś śmieszny ?
a ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. KOLEŚ MA PROBLEMY Z 5100 a ja pisze ze TAK SAMO BYŁO PO WYJSCIU 7000 I 5000 ze były probelmy z "drobiazgami". Tak więc jeśli nie potrafić zrozumieć tekstu pisanego to lepiej nie zabieraj głosu.
W mm widziałem za 4200 d7000 z 18-105. W ręce leży idealnie, nie używałem ale ergonomicznie wygląda fantastycznie do w tej cenie powala 39 pkt autofokusa i iso do 25600. Jak można od tego woleć D5100 to już jest śmieszne
A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie
Jeśli udawanie idioty jest poczuciem żartem to faktycznie nie rozumiem. Jeśli brak zdolnosci czytania także jest żartem albo wkręcaniem to sorry ale nie rozumiem, a z tego co wszyscy mowia poczucie humoru mam hmmm... chociaż kapuje. Łowcy.B podobne poczucie humoru czasem prezentują. Choć moja babcia zawsze mówiła że to nieładnie że śmieją się z upośledzonych.
"ok, więc konkretnie,
ja wybrałbym d90, bo ma najlepszy zoom," No śmieszny żart ci się udał. 97 to pewnie rok urodzenia więc poczucie humoru przyjdzie z czasem don't worry.
JA czekam na aparat ze złączem karty sim. mikrofon i głośnik już są, na ekraniku mogłyby być rozmowy video to tego wszystko w fullhd. I jeszcze myśle do D3000 dokupić pasek od D3x co myślicie? Albo od D5100 zeby ludzie mysleli ze mam nowość.
Ostatnio edytowane przez KUBACZ ; 17-05-2011 o 22:23
A7R II/ D90+18-55VR + Sigma 70-300+Tokina 28 mm 2.8 + pierścienie
No cóż krytyka powinna być skierowana ad rem a nie ad personam, atakowanie osoby ze względu na wiek, płeć, religie czy pozycje społeczną wykracza poza dobry smak. Ale nie mi o tym sądzić.
ALE WRACAJĄC DO TEMATU, chyba każdy kto miał coś do powiedzenia to swoją opinię wypowiedział, a autor wątku dawno przestał go czytać bo wątek zmienił się w telenowelę![]()
Więc nie wiem jak wy ale ja idę na piwo, a kto chce ginąć za D90/D5100 to życzę miłego wieczoru.
Skontaktuj się z nami