Close

Strona 27 z 104 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1040

Wątek: D5100

  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Najprościej: cenę brutto przez 1,23 trzeba podzielić...
    naturliśh
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  2. #262

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    4499 - VAT to 3657,72. VAT się liczy metodą stu, a nie przez odjęcie 23%
    oczywiście masz rację rozpędziłem się. Powinno być cena/1,23
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  3. #263

    Domyślnie

    Gdyby ktoś z Was był zainteresowany to poniżej daję link do 12 sekundowej sekwencji filmowej z D5100 + Sigma 85 1.4 (przy 1.6). Światło mieszane. AutoISO z progiem 1/50s (choć nie mam pewności, czy automat podczas filmowania w ogóle brał to pod uwagę):

    http://www.mediafire.com/?tanfraufir5kek5
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  4. #264

    Domyślnie

    Sądziłem, że dzisiaj protestuje sobie moją puszkę D5100. Ale chłopaki z DPD popili chyba sobie, bo już trzy dni paczka leży w Anglii.

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Polikon Zobacz posta
    ... chłopaki z DPD popili chyba sobie, bo już trzy dni paczka leży w Anglii.
    Jeśli to nie tajemnica, to u kogo w Anglii kupowałeś?

  6. #266

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Jeśli to nie tajemnica, to u kogo w Anglii kupowałeś?
    Kupowałem w Polsce i jedzie kurierem z DPD

  7. #267

    Domyślnie

    Jak jutro nie dostanę tej paczki to zaczynam robić szum w DPD.
    Fatman.
    Jak ja trafię na taką puszkę jak ty, to długo Nikon nie zapomni o mnie.
    Pod tym względem mam chyba bardziej wybuchowy charakter.

  8. #268

    Domyślnie

    Luz, w przypadku D5100 raczej nie będziesz miał problemów Wszystko wskazuje na to, że ten model zachowuje się tak jak Nikon powinien
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

  9. #269

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
    Luz, w przypadku D5100 raczej nie będziesz miał problemów Wszystko wskazuje na to, że ten model zachowuje się tak jak Nikon powinien
    Jak pewnie czytałeś, chciałem kupić D7000, ale ten AF mnie przeraża. Kiedyś za młodych lat w jedną noc w ciemni potrafiłem zużyć dwie paczki papieru. Ale teraz już człek ma inne zadania i nie ma czasu na siedzenie i poprawianie fotek na PC. Więc szukałem czegoś, co wyciągnę pstryknę i mam fotkę. A że D5100 ma AF z D90 i czytałem, że jest to w miarę sprawdzony układ i piszą, że z D7000 wychodzą ładne fotki, a D5100 ma taką samą matrycę i procesor to i fotki chyba będą bardzo podobne. Bynajmniej w testach na szumy i kolory nie widać różnicy. Więc padło na D5100. Jedno, co mi nie pasuje w D5100 to jego kształt, tak jakby ktoś maczetą ciachną go po lewej stronie. Aparat dla jednorękiego

  10. #270

    Domyślnie

    Polikon, myślę że będziesz zadowolony z D5100, zwłaszcza z obrazowania Poniżej pierwsza fotka zrobiona dziś w sklepie, kiedy sprawdzałem współpracę D5100 z Sigmą 85 1.4 HSM:

    http://img848.imageshack.us/img848/8545/dsc0001aa.jpg
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

Strona 27 z 104 PierwszyPierwszy ... 1725262728293777 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •