Close

Strona 26 z 104 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1040

Wątek: D5100

  1. #251
    PabloQu
    Gość

    Domyślnie

    Krótkie porównanie D5100 z 600D. Fotki - przewaga D5100, filmy - przewaga 600D.

    http://www.youtube.com/watch?v=UPMVU...eature=related

  2. #252
    M18
    Gość

    Domyślnie

    Miałem kupić d3100 z obiektywem 18-105mm. Ostatnio jednak strasznie podrożał ten zestaw.

    Jak myślicie warto odczekać z 1-2 miesiące? Skończy się sezon komunijny. Uzbieram przez ten czas więcej kasy i zainwestuje w d5100 z obiektywem kitowym?

    Co lepsze d5100 z kitem czy d3100 z 18-105?

  3. #253

    Domyślnie

    Zarówno Twój post jak i mój powinny wylądować w innym dziale (lub w śmietniku) ale ja bym kupił d5100 + 18-105. Przynajmniej po jakims czasie będziesz szukał następnego szkła a nie narzekał a mogłem wziąśc ten 5100 .
    NEX- 5R

  4. #254

    Domyślnie

    Sensowniej jest poczekac. Ten d5100 takim cudem nie jest, zeby kosztowac az tyle. Cena musi spasc. Podobnie bylo z d3100, ktory kosztowal swoje, ale juz nie kosztuje.
    Tymczasowo mozna pstrykac czyms starszym albo kompaktem. Podatek za nowosc to chora sprawa.

  5. #255

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioter m Zobacz posta
    Sensowniej jest poczekac. Ten d5100 takim cudem nie jest, zeby kosztowac az tyle. Cena musi spasc. Podobnie bylo z d3100, ktory kosztowal swoje, ale juz nie kosztuje.
    Tymczasowo mozna pstrykac czyms starszym albo kompaktem. Podatek za nowosc to chora sprawa.
    02-05-2011 w MM wszystko bez podatku VAT czyli 23% taniej może warto zobaczyć czy nie ma w dobrej cenie D5100
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  6. #256

    Domyślnie

    rdcom te promocje w media czy saturnach bez podatku to sa raz w miesiacu. Byle okazja to to robia , problem w tym , ze te sklepy maja mocno wygorowane ceny i nie trzeba w innych sklepach miec takich promocji zeby kupic po lepszej cenie. Wczoraj bylem w Saturnie w Gdansku i za body D7000 cena 4499 zl :]

  7. #257

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lolas4 Zobacz posta
    rdcom te promocje w media czy saturnach bez podatku to sa raz w miesiacu. Byle okazja to to robia , problem w tym , ze te sklepy maja mocno wygorowane ceny i nie trzeba w innych sklepach miec takich promocji zeby kupic po lepszej cenie. Wczoraj bylem w Saturnie w Gdansku i za body D7000 cena 4499 zl :]
    MM w Rzeszowie ma taką samą cenę na D7000, a po odliczeniu "VATu" cena wynosi ok 3657 zł. Niestety nie mają na razie Nikona D5100.
    Oczywiście Nikon

  8. #258

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lolas4 Zobacz posta
    rdcom te promocje w media czy saturnach bez podatku to sa raz w miesiacu. Byle okazja to to robia , problem w tym , ze te sklepy maja mocno wygorowane ceny i nie trzeba w innych sklepach miec takich promocji zeby kupic po lepszej cenie. Wczoraj bylem w Saturnie w Gdansku i za body D7000 cena 4499 zl :]
    wiem i dlatego pisałem, że może warto zerknąć na cenę, bo czasami i w tym sklepie trafiają się okazje.
    np w Fotojoker
    Nikon D7000 z ob. Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 ED II - 4 222,00

    więc nawet ten którego widziałeś w S będzie w super cenie jak odejmiesz Vat
    4499 - 23% = 3464,23

    no nie wiem jak Ty ale ja widzę zasadniczą różnicę w cenie
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  9. #259

    Domyślnie

    4499 - VAT to 3657,72. VAT się liczy metodą stu, a nie przez odjęcie 23%
    Na zdrowie!!! Dawaj mi tu na FEJS
    Gram w Totolotka i nie zawaham się wygrać!!!

  10. #260

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kundzior Zobacz posta
    VAT się liczy metodą stu, a nie przez odjęcie 23%
    Najprościej: cenę brutto przez 1,23 trzeba podzielić...

Strona 26 z 104 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •