Krótkie porównanie D5100 z 600D. Fotki - przewaga D5100, filmy - przewaga 600D.
http://www.youtube.com/watch?v=UPMVU...eature=related
Szukaj
Krótkie porównanie D5100 z 600D. Fotki - przewaga D5100, filmy - przewaga 600D.
http://www.youtube.com/watch?v=UPMVU...eature=related
Miałem kupić d3100 z obiektywem 18-105mm. Ostatnio jednak strasznie podrożał ten zestaw.
Jak myślicie warto odczekać z 1-2 miesiące? Skończy się sezon komunijny. Uzbieram przez ten czas więcej kasy i zainwestuje w d5100 z obiektywem kitowym?
Co lepsze d5100 z kitem czy d3100 z 18-105?
Zarówno Twój post jak i mój powinny wylądować w innym dziale (lub w śmietniku) ale ja bym kupił d5100 + 18-105. Przynajmniej po jakims czasie będziesz szukał następnego szkła a nie narzekał a mogłem wziąśc ten 5100.
NEX- 5R
Sensowniej jest poczekac. Ten d5100 takim cudem nie jest, zeby kosztowac az tyle. Cena musi spasc. Podobnie bylo z d3100, ktory kosztowal swoje, ale juz nie kosztuje.
Tymczasowo mozna pstrykac czyms starszym albo kompaktem. Podatek za nowosc to chora sprawa.
rdcom te promocje w media czy saturnach bez podatku to sa raz w miesiacu. Byle okazja to to robia , problem w tym , ze te sklepy maja mocno wygorowane ceny i nie trzeba w innych sklepach miec takich promocji zeby kupic po lepszej cenie. Wczoraj bylem w Saturnie w Gdansku i za body D7000 cena 4499 zl :]
wiem i dlatego pisałem, że może warto zerknąć na cenę, bo czasami i w tym sklepie trafiają się okazje.
np w Fotojoker
Nikon D7000 z ob. Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 ED II - 4 222,00
więc nawet ten którego widziałeś w S będzie w super cenie jak odejmiesz Vat
4499 - 23% = 3464,23
no nie wiem jak Ty ale ja widzę zasadniczą różnicę w cenie![]()
D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;
4499 - VAT to 3657,72. VAT się liczy metodą stu, a nie przez odjęcie 23%
Skontaktuj się z nami