Close

Strona 6 z 30 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 300

Wątek: NBA Playoffs

  1. #51

    Domyślnie

    lakersi dogorywają - jakaś bijatyka się szykuje

  2. #52

    Domyślnie

    miazga co wyprawia Terry i Peja 15-16 za 3!
    a Bynum jak dla mnie ban na przyszly sezon
    "If you are a champion or on a championship squad, you have to lose like a champion." Mike Tirico

    piekny koniec kariery zgotowali chlopaki Philowi
    Road to Manila

  3. #53

    Domyślnie

    żal patrzeć. Odoma faul jeszcze ujdzie, ale Bynum normalnie jakiś wyrok powinien dostać... Takich Lakersów nie chce się oglądać... Jax nie tak się miał żegnać z robotą trenera :/
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  4. #54
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    piękne mamy playoffs w tym sezonie, ha i lakers już pożegnaliśmy kibicuję heat od połowy lat 90tych i zdania nie zmieniam, pomimo, że wcześniej za lebronem nie przepadałem.
    ...

  5. #55

    Domyślnie

    Playoofy piękne, ale moim zdaniem dla Lebrona na pierścień jeszcze zbyt wcześnie, a i faul Wade'a na Rondo w poprzednim meczu nie przysparza im sympatii. Trzymam kciuki za finał Memphis - Atlanta
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  6. #56
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    661

    Domyślnie

    ja za finał memphis-miami
    ...

  7. #57

    Domyślnie

    Nie żebym lubił Atlantę - ale taki finał dałby po nosie Sternowi i jego marketingowej maszynce
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  8. #58

    Domyślnie

    Po paskudnej kontuzji Rondo już nie widzę nikogo, kto miałby zatrzymać Heat. Wschód ogolą, w finałach raczej dadzą sobie radę. Chyba, że Dallas podejdzie tak perfekcyjnie jak do Lakersów. Mają więcej czasu, mogą się przygotować.

  9. #59

    Domyślnie

    obyś nie miał racji, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, kto będzie w stanie zatrzymać heat. Póki co kimś takim jest chyba Chris Bosh
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    Póki co kimś takim jest chyba Chris Bosh
    Taa zaraz po JJ z Atlanty chyba najbardziej przepłacany zawodnik w NBA.

    A ja jestem też za MIA. Lubię składy ala BOS z 07 rocznika.

Strona 6 z 30 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •