Close

Strona 16 z 28 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 300

Wątek: NBA Playoffs

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    W sobotę zaczynają się kolejne playoffy, więc można odgrzebać temat. Dziś oglądałem PHX@UTA, powiem tak: masakra.
    Gortat w dzisiejszym meczu to taki duży pinokio, pięć jego niecelnych rzutów w pierwszych dwóch kwartach to były bloki Jazz.
    Suns nie zbierają, mają dużo strat, a jak zejdzie Nash, to grają piach w ataku.
    I teraz Suns kończą sezon na miejscu najgorszy z możliwych - niby tuż za ósemką, ale z tylko 0,5% szans na wylosowanie numeru jeden w drafcie. Wiem jedno, w tej sytuacji nie chce mi się wstawać o 4.30 na mecz ze Spurs dziś w nocy.
    Pytanie co z Nashem...

    A, LP dziś i jutro podobno za darmo.
    Gortat zagrał dziś strasznie....Zgadzam się, że to, co zrobili Phoenix to jakaś pomyłka - Nash i Hill to już staruszki, zamiast odpuścić kilka spotkań, aby mieć większe szanse w drafcie, to nie, podeszli ambitnie. Krótkowzroczność moim zdaniem.
    Dziś i jutro zapadną ważne rozstrzygnięcia - Zarówno Chicago, San Antonia i OCT mają szanse na I miejsce w lidze, aczkolwiek wydaje mi się, że SAS w tym roku będą mieli najlepszy bilans. Chicago ma ciężki mecz z Indianą, którego bez Rosa raczej nie wygrają...
    pierwsza runda playoffs:
    Chicago, Miami, Pacers, Celtics
    SAS, OCT (choć Dallas może znów się pokusić o niespodziankę), LAL i LAC

  2. #2

    Domyślnie

    zakład, że Clippers odpadną z Gryźlis?
    - Żadnych kontaktów seksualnych
    - To znaczy, że mamy o tym nie rozmawiać? - upewnił się kierownik studiów nieokreślonych.
    - Nie, to byłby seks oralny - poprawił go Rincewind.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tml Zobacz posta
    zakład, że Clippers odpadną z Gryźlis?
    Jeśli nie z nimi to w następnej rundzie. Jak trzeba powalczyć, postawić się, poszarpać, poprzepychać to niema kto. Dzieciaki.

    Martwi mnie Durant, który w meczu z LAL w dogrywkach trząsł porami i pudłował.

  4. #4
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Jeśli nie z nimi to w następnej rundzie. Jak trzeba powalczyć, postawić się, poszarpać, poprzepychać to niema kto. Dzieciaki.

    Martwi mnie Durant, który w meczu z LAL w dogrywkach trząsł porami i pudłował.
    Myślę, że Mephis przejdą, ale w następnej rundzie z pewnością polegną. Jedynie CP3 dorasta na dzień dzisiejszy do walki o tytuł.
    Durant mnie nie martwi - OCT mają jeszcze czas, tym bardziej, że Westbrook jakiś taki nieopierzony jeszcze i dość porywczy jest.
    Mnie martwi zdrowie Rose'a. Od 1991 kibicuję Chicago i nie mogę się doczekać, aby po latach posuchy zgarnęli tytuł...Kurcze, mogli Boozera i Noah wymienić na Howarda...

  5. #5

    Domyślnie

    a ja jestem za Memphis, to kapitalny, znakomicie poukladany zespol
    mimo znacznej czesci sezonu bez Zacha wykrecili znakomity bilans
    teraz juz jest pelny sklad i moga powalczyc z SA i Oklahoma
    a na wschodzie Heat beda czekac na wykrwanionych zwyciezcow z pary Bulls-Celtics
    Road to Manila

  6. #6
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    a ja jestem za Memphis, to kapitalny, znakomicie poukladany zespol
    mimo znacznej czesci sezonu bez Zacha wykrecili znakomity bilans
    teraz juz jest pelny sklad i moga powalczyc z SA i Oklahoma
    a na wschodzie Heat beda czekac na wykrwanionych zwyciezcow z pary Bulls-Celtics
    Nie skreślałbym tak szybko Indiany w starciu z Heat. Ta maszyna z Miami nie działa, tak jak należy, a Indiana drugą część sezony miała fantastyczną - pamiętacie jak Bulls się z nimi męczyli w zeszłym roku?
    Obstawiam finał Bulls-Indiana

  7. #7

    Domyślnie

    Hehe, no i Gortat jest na 5 miejscu w TOP 10 z 5 blokami na sobie

  8. #8

    Domyślnie

    PHX powinno oddać Nasha na początku sezonu, a później tankować sezon po jak największe szanse w drafcie... i zacząć przebudowę drużyny... z tego się już nic nie ulepi...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #9

    Domyślnie

    oczywiste bylo od poczatku ze szanse na ugranie czegokolwiek byly rowne zeru,no bo nawet jakby na to 8 miejsce wskoczyli to w 1rudzie jeden mecz by wygrali, nie wiecej
    tak wiece teraz Nash powinien sie syzkowac na PO w miami a nie jechac na ryby, lub na ostatnie mecze totenhamu
    Road to Manila

  10. #10

    Domyślnie

    Memphis, Denver to świetnie prowadzone drużyny. Powalczą.
    Jak i Indiana

Strona 16 z 28 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •