Close

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 79

Wątek: Podziekowania.

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    A blad , gdybys czytal moze bys zrozumial. Nic straconego. To nie boli. A bywa przyjemne. Dla niektorych niestety za trudne. Mimo wielu prob. Ale warto probowac . A gdy przyjdzie tak upragniony sukces wtedy dopiero mozesz poczuc sie lepszym . A jakim waznym.

    Nie warcz, jak nie chcesz ugryzc.
    daj Mu spokój ... nie dziw się bo nie przyjmujesz też tłumaczenia że jak ktoś pisze watek o problemach to co będę wyskakiwał ze w moim to jest idealnie - a statystyka robi swoje - Nikona sprzedano w zeszłym roku w Polsce 55742 szt aparatów z lustrem więc pewnie odsetek uszkodzonych jest większy niż M których sprzedano 795 szt - oczywiście mówimy o nowych egzemplarzach. Pamiętaj STATYSTYKA
    Pozdrawiam
    Czy warto mijać się z prawdą?
    Tak....... jeśli się ją wyprzedza.
    S.J.LEC

  2. #42
    valo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    A blad , gdybys czytal moze bys zrozumial. Nic straconego. To nie boli. A bywa przyjemne. Dla niektorych niestety za trudne. Mimo wielu prob. Ale warto probowac . A gdy przyjdzie tak upragniony sukces wtedy dopiero mozesz poczuc sie lepszym . A jakim waznym.

    Nie warcz, jak nie chcesz ugryzc.

    @
    surowo kolegę @valo oceniasz... po prostu prowadzi stronę z forum Mamiyi i chce nas namówić do odwiedzin, albo prowadzi sklep ze sprzętem Mamyi i też na zakup nas chce namówić. U mnie już po przeczytaniu tych pochwał o serwisowaniu i w ogóle o sprzęcie M pojawiła się nieodparta chęć przesiadki. Tylko nie mogę nic doczytać o ilości tych pixeli i rodzaju matrycy... - oczywiście w sprzęcie dla amatora...


    Ad primo : gdzie napisalem , ze dla amatora ??? Nigdzie. Nadinterpretacja.
    Ad secundo : Nie sprzedaje , nie serwisuje i nie prowadze forum Mamiya ( jest takie ? ) . Znowu Klamstwo.
    Ad tercio : ignorancja : poza 1 body Mamiya to system modularny, wiec mowimy o przystawce : od 22Mpix w gore / do 60 (?)/ , od : Mamiya ( de facto Phase One) Phase One, Leaf, Hasselblad.

    W odpowiedzi o ilosc Mpix : 33 .
    Odpowiednia dla ciebie ? czy za malo ? Kupic wiecej ? Nie ma problemu

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    Tryb cichy - czasem potrzebuje.

    ALE : przy DX : brak szerokiego kata w rozsadnej cenie ( taki pomiedzy budzetowym a najdrozszym - sorry nie lapie sie w terminologii Nikona ) .
    Akurat z tym trybem cichym, to niewypał ale brak szerokiego kąta? Kto Ci każe kupować Nikora? Kup sobie samyanga 8 mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye. Świetne szkło za bezkonkurencyjną cenę. Moje następne w zakupie
    Jakoś sporo zalet Nikona wymieniłeś w porównaniu do psioczenia w pierwszym poście

  4. #44

    Domyślnie

    Witam. Nieraz przeglądałem inne fora fotograficzne i nasze forum według mnie prezentuje wysoki poziom wiedzy użytkowników tego systemu, jest bardzo dobrze redagowane, i samo w sobie dotyka wszelkich problemów w tej dziedzinie. Stąd dzięki tej wiedzy i dociekliwości są wyciągane wszelkie niedociągnięcia produktów marki N. Każdy z zewnątrz dzięki przejrzystości naszych łam, może natychmiast otrzymać interesujący go produkt w postaci wiedzy na dany temat ,między innymi wad tego systemu i stąd taki zewnętrzny widz, ma wrażenie że w Nikonach to to i tamto jest źle, ale u nas, o tym sie mówi i jest to normalne, bo po to między innymi jest to forum.
    Forum Canona, przy nas wypada blado, ale to tylko moja opinia.
    Nikon D70s, Nikon D200, Nikkor AF-S 18-70, Nikkor 50 1,8/D, SB-400.

  5. #45
    valo
    Gość

    Domyślnie

    Fiata tez sie sprzedaje duzo...

    Ale i tak wole Saab'a

    C Ya Panowie. Nie ma sensu. Liczylem na normalna romowe z argumentami. Trafilem nie w ta bramke. Teraz uzywac sobie do woli. Juz tu nie zajrze.

    PS dla Pana od pochodni : Z BULEM , po raz drugi w Europie - siara , nie ? NIE - bo twoja . ( nie glosowalem, jestem apolityczny czyli mam ich wszystkich tam gdzie powinienem, nie lubie tylko hipokryzji i nietolerancji dla pogladow i wartosci innych, przy wymaganiu szacunku do naszych ... ) .

  6. #46

    Domyślnie

    Przypominam - to jest wątek o .......; polityka tu nie ma miejsca, dlatego dwa posty poszły sobie.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Przypominam - to jest wątek o .......; polityka tu nie ma miejsca, dlatego dwa posty poszły sobie.
    Sorry, nie mogłem się powstrzymać, bo mnie ten wątek zadziwił i rozbawił, a bezsens argumentów i podejście autora skojarzyły mi się dość jednoznacznie

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    Kłamstwo
    przeczytałem ze zrozumieniem i mylisz kolego pojęcia szukasz amatorskiego sprzętu, porównujesz do wynalazków typu pomiędzy amatorskim a profesjonalnym *(szkła). napisz czego potrzebujesz to Ci pomożemy bo widzę że nie możesz się odnaleźć w tym asortymencie. Podaj mi model tej z 1986 roku którą posiadasz z taką liczbą mpx. Wiesz ja w latach 80tych wychowany byłem na zenicie i praktice i nie znam takich nowości w M z tamtych lat . Wszystkie te "przystawkowe" urządzenia nie były do moich dostosowane. A jakbym chciał niezawodności w muzealnych sprzętach szukać to pewnie bym szukał. Szukałem niezawodności na normalnym poziomie za normalne pieniądze wziąłem Canona czy Nikona a nie wynalazek typu M. Ale widzę że Tobie nie odpowiada wiedza że statystyka działa na niekorzyść Nikona w dobie dobrze działającego netu. Założwątek pochwalny jak dobrze działa sprzęt to dowiesz się albo ... pooglądaj zdjęcia. Oczywiście nie obrażam Mamiyi tylko Twój sposób myślenia... Ja potrafię zrozumieć że Nikon nie jest idealny i to wiem, potrafię z tym żyć. A Ty wymagasz żebym Ci udowodnił że to 25 cud świata. Wybacz ale jak nie uwierzysz sam w te bzdury ( jak w te które opowiadasz o M) to nie przekonam Cię. Akurat mamy takie Święta oparte na wierze więc może coś i u Ciebie się zmieni - dostąpisz OBJAWIENIA
    Pozdrawiam
    Czy warto mijać się z prawdą?
    Tak....... jeśli się ją wyprzedza.
    S.J.LEC

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    Fiata tez sie sprzedaje duzo...

    Ale i tak wole Saab'a

    C Ya Panowie. Nie ma sensu. Liczylem na normalna romowe z argumentami. Trafilem nie w ta bramke. Teraz uzywac sobie do woli. Juz tu nie zajrze.

    PS dla Pana od pochodni : Z BULEM , po raz drugi w Europie - siara , nie ? NIE - bo twoja . ( nie glosowalem, jestem apolityczny czyli mam ich wszystkich tam gdzie powinienem, nie lubie tylko hipokryzji i nietolerancji dla pogladow i wartosci innych, przy wymaganiu szacunku do naszych ... ) .
    E, to już coraz większy bełkot. Chyba za dużo pod jajeczko było. Akurat argumentów, to tu dużo padło ale jak ktoś jest na nie odporny, to trudno.
    Jak jedna osoba mówi, że jesteś koniem, to kłamie. Jak dwie, to znaczy że są w zmowie, jak trzy to chcą zrobić z ciebie wariata, a jak więcej to kup sobie homonto, bo to prawda. Kto tu kogo che zrobić w konia i kto powinien sobie kupić homonto?

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez valo Zobacz posta
    Fiata tez sie sprzedaje duzo...

    Ale i tak wole Saab'a

    .
    widzisz sam mam saabinke 9-3 i nie wmówię Ci że to najlepszy samochód świata, więc nie wmawiaj mi że M jest lepsze... uszanuj nasze podejście i hipokryzję w stosunku do Twojej osoby i miłości naszej do Nikona
    Czy warto mijać się z prawdą?
    Tak....... jeśli się ją wyprzedza.
    S.J.LEC

Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •