A blad , gdybys czytal moze bys zrozumial. Nic straconego. To nie boli. A bywa przyjemne. Dla niektorych niestety za trudne. Mimo wielu prob. Ale warto probowac . A gdy przyjdzie tak upragniony sukces wtedy dopiero mozesz poczuc sie lepszym

. A jakim waznym.
Nie warcz, jak nie chcesz ugryzc.
@
surowo kolegę @valo oceniasz... po prostu prowadzi stronę z forum Mamiyi i chce nas namówić do odwiedzin, albo prowadzi sklep ze sprzętem Mamyi i też na zakup nas chce namówić. U mnie już po przeczytaniu tych pochwał o serwisowaniu i w ogóle o sprzęcie M pojawiła się nieodparta chęć przesiadki. Tylko nie mogę nic doczytać o ilości tych pixeli i rodzaju matrycy... - oczywiście w sprzęcie dla amatora...
Ad primo : gdzie napisalem , ze dla amatora ??? Nigdzie. Nadinterpretacja.
Ad secundo : Nie sprzedaje , nie serwisuje i nie prowadze forum Mamiya ( jest takie ? ) . Znowu Klamstwo.
Ad tercio : ignorancja : poza 1 body Mamiya to system modularny, wiec mowimy o przystawce : od 22Mpix w gore / do 60 (?)/ , od : Mamiya ( de facto Phase One) Phase One, Leaf, Hasselblad.
W odpowiedzi o ilosc Mpix : 33 .
Skontaktuj się z nami