Panowie, są święta Wielkanocne, szkoda się denerwować zaczepkami valo. Świętujmy, wybierzmy się w plener, róbmy dobre zdjęcia, cieszmy się nimi. Sądzę, że założycielowi wątku tylko chodzi o włożenie "kija w mrowisko". A tak nawiasem sprzęt jakim się chwali to może widział tylko w internecie.
Zdrowych i spokojnych świąt.
Szukaj




Skontaktuj się z nami