Witam!
To może tak dla równowagi wątku p.t "Podziękowania"
Mam Nikona D700!
Wszytkie szkła ostrzą w punkt!
Gumy się nie odklejają(!)
Af działa tak jak powinien(!!)
Jestem zadowolony z jakości obrazka(!!!)
wow.
a tak serio, ot, specyfika forum, jak cos nie działą, to się dyskutuje.
to teraz słucham komu jeszcze aparat działa :P
P.S
WESOŁYCH ŚWIĄT PANOWIE I PANIE!!!!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami