Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Dla odmiany

  1. #1

    Domyślnie Dla odmiany

    Witam!
    To może tak dla równowagi wątku p.t "Podziękowania"

    Mam Nikona D700!
    Wszytkie szkła ostrzą w punkt!
    Gumy się nie odklejają(!)
    Af działa tak jak powinien(!!)
    Jestem zadowolony z jakości obrazka(!!!)

    wow.

    a tak serio, ot, specyfika forum, jak cos nie działą, to się dyskutuje.
    to teraz słucham komu jeszcze aparat działa :P


    P.S

    WESOŁYCH ŚWIĄT PANOWIE I PANIE !!!!
    ... i tak was lubie ...

  2. #2

    Domyślnie

    Witam. Posiadam NIKONA D50. Szlarnia N50 1/8D, N18-70AF-S, N70-300 D-ED. Wszystko hula jak trzeba, ilość zdjęć nie trafionych z ostrością praktycznie ZEROWA.
    Żadnych problemów sprzętowych.
    Przyłączam się do życzeń. Radosnych Świąt Wielkanocnych wszystkiego naj... .
    Nikon D70s, Nikon D200, Nikkor AF-S 18-70, Nikkor 50 1,8/D, SB-400.

  3. #3

    Domyślnie

    D200, pięć Nikkorków, Sabina, oby nigdy nie trafiły do serwisu

  4. #4

    Domyślnie

    Tak jak autor: mam D700, kilkanaście szkieł i SB-900. Wszystko działa, jak powinno, Sabinę celowo włączyłem ostatnio na seryjne, bo myślałem, że ten wyłącznik u mnie się zaciął... Najczęściej, jak przyklejony, N24-70 z tym aparatem - trochę ważą - dzięki temu niskie czasy też da radę utrzymać... Gumy nigdy się nie odklejały... Przez nieuwagę musiałem wymienić gniazdo karty CF. Trudno, jakieś koszty muszą być - tu i tak minimalne. Życzę wszystkim użytkownikom Nikona 'takich' kłopotów ze sprzętem.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5

    Domyślnie

    D5000 trzy Nikkorki jedna Sabinka, jedna torba, żadnych problemów sprzętowych. AF trafia bezbłędnie w punkt
    zapomniałem jeszcze są pierścionki AF też działa wszystko jak należy i to są Delty żeby było ciekawiej i do tego wyczernione całe aż się wierzyć nie chce
    D7100; kilka słoików N, T, S i reflektor SB;

  6. #6

    Domyślnie

    to ja jestem jakimś większym wybrykiem. Mam 2xd700, wczesniej d300,d200,d70. Przerobiłem jakieś 15 szkieł Nikkora, tyle samo Sigm, mam SB900, SB800, miałem Metza 58, Sigmę i nigdy nic się nie zepsuło.
    Jedyna naprawa to wymiana migawki w D700 po 150tyś (dla świętego spokoju mimo iż na Postępu mówili, że nie wykazuje opóźnień i błedów). Aaaa... ale gumy to dostaję w ramach NPS bo te się odklejają.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  7. #7

    Domyślnie

    To i ja się wpiszę miałem D60, D90 , 18-55VR, N85 1.8 . Mam D700 , N85 1.4 , 35 1.8 , sb900 i nigdy nic się nie popsuło, nie przegrzało, nie odkleiło ...
    Fx

  8. #8

    Domyślnie

    Hmm...
    Miałem D70s, D300, D300s i mam D700 nigdy nic się nie popsuło i nie odkleiło
    Posiadam też SB900 5 obiektywów łącznie z N 24-70 już 4 latka - wszystko śmiga i gumy nie spadają...
    Wesołych świąt.
    Nikon Zachodniopomorksa Grupa Fotograficzna GRYF Jestem amatorem piątki...

  9. #9

    Domyślnie

    Dobry pomysł z tym tematem, więc i ja się wypowiem.
    Mam D700, D300, N85/1.8, N50/1.8, S20/1.8, SB800.
    Cały sprzęt śmiga aż miło z czego jestem bardzo zadowolony.
    Jedyny minus to odklejające się gumy w D700 i D300, ale inne plusy przysłaniają taki mały minus.
    D700, D300, S20/1.8, N35/1.8, N50/1.8, N85/1.8, SB-600, SB-800.

  10. #10

    Domyślnie

    A mnie zaczynają już nudzić takie pozbawione sensu tematy...

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •