Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Wątek: Dla odmiany

  1. #51

    Domyślnie

    pierwszy to był:
    Kodak - jakiś nie pamiętam
    dalej:
    1.Sony H1 - fajny - tam poczułem co to tryb manualny
    2.D80
    teraz D300 kilka szkieł, S900, i wiele dodatków.
    Nigdy żadnych problemów, gumy na miejscu.
    Wydaje mi się, że Nikon zostanie - na zawsze.
    D300 / N18-200 / N17-55 / N 50 1.8 / S70-300 / DB-10 / SB-900 / Filtry, Softboxy, Blendy, itp

  2. #52

    Domyślnie

    Miałem D70s, D300 oraz obiektywy N28-80 i N70-300, N50/1.8 ("z szybką" a wiec dość wiekową )
    Aktualnie mam to co w stopce....D700 i resztę....
    Poza lekko odklejającymi się gumami w D300 i D700 wszystko w porządku ... ...
    D850, F70, N 20-35/2.8, N 105/2.8, N 85/1.8, N 50/1.4, N 35/2, N 28-70/2.8, N 80-200/2.8, N 24-120/4, SB900, SB600, Manfrotto 055CB + 141RC

  3. #53

    Domyślnie

    Żeby było miło...

    mam D700 wcześniej D80
    D700 z jakimś nieoryginalnym gripem
    D80 z oryginalnym gripem
    D700 guma się odkleja a raczej puchnie i się odkleja w nieoryginalnym gripie nic się nie odkleja
    D80 guma się odkleja w gripie (oryginalnym) guma się odkleja
    mam też N24-70/2,8 guma od zmiany ogniskowej się odkleiła i została wymieniona długo w serwisie nie siedział więc tu ukłon dla serwisu co ciekawsze jak kupowałem to szkło do sklepu zawitał człowiek bo jemu guma z tego obiektywu się odkleiła i oddawał do naprawy przez sklep.
    mam też SB800 no to jest cudo pancerne cudo, upadło z dwóch metrów na chodnik i nic się nie stało - pancerne .

    Cóż mam napisać, gumy jednym się odklejają a innym nie...przypadłość ludzka albo wada materiału. dziwne albo może inaczej trochę żenujące.
    ale patrząc na to z perspektywy materiału jak czegoś się używa dzień w dzień przez ileś godzin i to ma to prawo się zużyć...tylko szkoda, że guma z D700 zaczęła się odklejać dosyć szybko...
    Fotografia=zabawa+to coś niedoścignionego
    http://www.lkasprzycki.foto-kurier.pl/
    oko, wizjer, obiektyw, naświetlenie...

  4. #54

    Domyślnie

    Przeczytałem parę postów z tamtego tematu. Zeschizowany człowiek.
    Miałem i mam Canona, od niedawna mam Nikona. Canona już raczej nie kupię - i to nie dlatego, że mi parę razy coś nie działało tak jak powinno. Nikon po prostu bardziej mi się podoba. No i ten AF...

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •