pierwszy to był:
Kodak - jakiś nie pamiętam
dalej:
1.Sony H1 - fajny - tam poczułem co to tryb manualny
2.D80
teraz D300 kilka szkieł, S900, i wiele dodatków.
Nigdy żadnych problemów, gumy na miejscu.
Wydaje mi się, że Nikon zostanie - na zawsze.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami