Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Wątek: Dla odmiany

  1. #21

    Domyślnie

    Moje też działa
    Wesołych Świąt!!

  2. #22

    Domyślnie

    d70s od ponad 4 lat bez najmniejszych problemów, bez błedów, awarii itp
    d700 od półtora roku również beż problemów, błędów, awarii.
    szkła - i nikkory i sigmy trafiają tam gdzie chcę

    mokrego wesołego poniedziałku

  3. #23

    Domyślnie

    Widziałem setki sprzedanych d90tek, dziesiątki d5000, d700, d3000, d3100, całe mnóstwo szkieł, do serwisu trafiły chyba 2 szt. d90, jeden to problem z obiektywem, drugi zdaje się nie włączał się, jedno czy dwa 24-70/2.8 z problemem z AF, BF/FF, to mniej niz 1%. W moim sprzęcie nigdy nic nie szwankowało (poza "genetycznymi" drobnymi wadami d90). Czerwonoczarni akurat mają się pod tym względem zdecydowanie gorzej WESOŁYCH ŚWIĄT
    F90X, D600

  4. #24

    Domyślnie

    Jak coś się dzieje ze sprzętem, to szuka się info jak temu zaradzić (m.in. na markowym forum), jak sprzęt działa, to się robi focie i nie traci czasu na pisanie o tym...
    Mój sprzęt działa, kilka body nikona, kilka szkieł, odpukać, bez żadnych problemów od pierwszego zakupu kilka lat temu... czego wszystkim życzę oraz spokojnych świąt! A dziś lepiej nie wychodźcie z aparatem, bo po zalaniu może rzeczywiście przestać coś działać

    W każdej produkcji są słabsze i lepsze konstrukcje, oraz okazy, którym coś może dolegać. Jednak jest to znakomita mniejszość przy większości działających, przy tym pozostańmy i róbmy zdjęcia tym, czym lubimy...

  5. #25

    Domyślnie

    To i ja dorzuce cegielke.
    D300s - najmniejszych problemow,
    D60- teraz rzadko uzywany, ale j.w. nigdy nie uswiadczylem wiekszych problemow
    N 50 AF-s G, N 85 1,8 - oba ostre, celne i nie daja powodow do zmartwien, czego wszystkim uzytkownikom N zycze przy okazji swiat.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-04-2011 o 21:47 Powód: orto. ("zadko")

  6. #26

    Domyślnie

    To i ja sie pochwale mialem 2 nikony, 7 nikkorow i 2 lampy. Dotychczas nic sie nie zepsuło (odpukać) oby tak dalej.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 25-04-2011 o 21:47 Powód: orto! ("zepsoło")
    D200/ T 12-24 4/ N 35 1.8/ N 50 1.8/ N 85 1.8/ SB 900

    http://www.facebook.com/photografia2011

  7. #27

    Domyślnie

    u mnie w plecaku d700 i 6 nikorów do tego SB-900 wszystkie trafiają w punkt tylko 135/2 korekcja na +15. Njczęściej podpiętę szkło to 35 1.4 - ta ognioskowa najbardziej mi pasuje

  8. #28

    Domyślnie

    To skąd te posty o wadliwości i problemach z np. D90 ?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez keram20 Zobacz posta
    To skąd te posty o wadliwości i problemach z np. D90 ?
    Stąd, że ludzie chcą swój sprzęt doprowadzić do stanu prawidłowego działania - martwią się nim, zależy im na sprawnym sprzęcie.

    W odróżnieniu od innej sytuacji: dwa dni temu w supermarkecie spotkałem rodzynki w czekoladzie (ale nie firmy "Jutrzenka" tylko bez napisu na torebce) na półce z napisem: "Dzisiaj najtaniej". Postanowiłem jedną torebkę kupić do spróbowania. Okazały się tak okropne, ze nawet reklamacji nie było co wszczynać - wyrzuciłem do kosza.

    Tutaj nikt nie mówi "Japoński plastik - do niczego !" (jak mówiono jeszcze w latach 60-tych). Ludzie przywiązują się do sprzętu. I nie ma pytań: "Jak wymienić Nikona na Canona lub Pentaksa lub Sony lub Fuji "itd. Każdy wierzy, że po naprawie sprzęt będzie lepszy od konkurencyjnego.

    Pzdr.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #30

    Domyślnie

    Ciekawe spostrzeżenia ale nijak się mają do wadliwości sprzętu.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •