Close

Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 212

Wątek: Krolowe Nigru

  1. #151

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mistrzucieczki Zobacz posta
    dzieki za link
    jak widac mialem szczescie ze w LFI nie ma Bercika

    jeszcze wczoraj bylem za zamknieciem ale pierwszy raz mam pod moim zdjeciem ponad 100 komentarzy, dajcie mi sie tym nacieszyc
    Ale gratulował Ci nie będę, bo przecież należę do...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #152

    Domyślnie

    e tam, do LFI to kazdego gniota z obciętymi nogami przygarną, towarzystwo lajczane, tfu!

  3. #153

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Ale gratulował Ci nie będę, bo przecież należę do...
    Ja, na szczęście, nie należę, dlatego GRATULUJĘ.

  4. #154

    Domyślnie

    Chyba nie przejmujecie się, gdzie Was ktoś zaszeregował?

    Mariusz, mam nadzieję, ze wiele jeszcze Twoich afrykańskich zdjęć zobaczymy.

  5. #155

    Domyślnie

    No ślicznie.....

    138 postów , żeby kręcić się wkoło. Mówiłem jako amator 110 postów temu , że zdjęcie bardzo dobre mimo defektu uciętych stóp . Ale autorytety potrzebowały jeszcze 120 następnych postów , żeby do tego dojść....albo i jeszcze będą "postować" dalej. Już ja tam wole swoje 16 ton
    Pozdrawiam
    Takie tam..... szkiełko ....oko.....jeszcze jedno oko.....ale tylko jedno w użyciu......
    Prawe
    Moje pstryki z różnych, dziwnych miejsc : http://tom-gdynia.jalbum.net/

  6. #156

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś uważa, że autor tego zdjęcia nie widzi jego wad w momencie publikacji, to powinien przyjąć do wiadomości, że zdjęcie zostało opublikowane MIMO widzianych wad. Co oznacza, że przeszło selekcję. Selekcję przez o wiele bardziej krytyczne oko i wytrawniejszy gust niż średnia na forum. Zatem pisanie, że zdjęcie się nie nadaje, bo łamie pewne zasady znane każdemu amatorowi, jest po prostu śmieszne.

    Załóżmy, że mamy finał skoków narciarskich. Trzy minuty do skoku Adama Małysza. A ten właśnie poczuł, że pękł mu "szef" w kombinezonie na dolnej części pleców... Nie ma możliwości znalezienia ubrania zastępczego w tym czasie. Jednak na podobne okazje trener ma zawsze ze sobą samoprzylepną łatę. Niestety pogarszającą osiągi na tyle, że skok będzie na pewno o wiele krótszy. I teraz pytanie. Oddać skok, czy nie? Zbłaźnić się, tłumaczyć? A co jeżeli wyjdzie może nie idealnie, ale bardzo dobrze? To chyba warto? Czy taki skok opłaca się potem pokazywać w powtórkach? Przecież nie jest idealnie. Według mnie warto - jeżeli osiągnięto wynik bardzo dobry mimo niesprzyjających okoliczności. O których laicy mogą kompletnie nie mieć pojęcia. Będą tylko gadać: "Patrz jak słabo skoczył! Piąty wynik tylko, stać go na więcej.". A znawca powie: "Porządny skok jak na takie okoliczności!".

  7. #157

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    ...Selekcję przez o wiele bardziej krytyczne oko i wytrawniejszy gust niż średnia na forum...
    To jest właśnie najpoważniejszy problem do przeskoczenia.

  8. #158

    Domyślnie

    Ja bym jeszcze usunął syfki i byłoby pięknie

  9. #159

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blister Zobacz posta
    Ja bym jeszcze usunął syfki i byłoby pięknie
    wlasnie do mnie dotarlo, ze m9 ma matryce a nie celuloid... ...ales przykombinowal z tym analogowym look'iem
    regulamin

  10. #160

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru przebijać się przez ten wątek ale powiem Ci, że jedynie ciut szkoda uciętych stóp. I tyle. Zdjęcie ŚWIETNE.

Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •