http://allegro.pl/korpus-nikon-f4-s-...494322277.html
"Nikon F4 jest ciężki i niejednemu mógłby kark skręcić. Ale nie mnie. Przemierzyłem z nim sporo różnych pustkowi, wielokrotnie był ze mną w górach i nie zdarzyło mi się marudzić na jego ciężar. Zawsze za to chwaliłem go za stabilność. To jedyna lustrzanka jaką udało mi się zrobić nieporuszoną fotografię przy migawce nastawionej na 1/10 sekundy. No ja wiem, że teraz sprawę załatwiają stabilizacje obrazu, ale taką stabilizacją nie da się przywalić napastnikowi, który chce ci zabrać kasę i aparat, gdzieś na końcu świata. Albo nad Wisłą w Tczewie. A Nikonem F4 można przywalić i to z dużym rozmachem. Potem można już wezwać pogotowie dla poszkodowanego napastnika i wziąć się za wycieranie Nikona".
"Nie muszę go sprzedawać, dlatego od nabywcy będę wymagał spisania przysięgi na wolej skórze i podpisania jej własną krwią, że będzie dbał o aparat jak o własne nerki. Albo nawet lepiej".
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami