Close

Strona 79 z 109 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 781 do 790 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #781

    Domyślnie

    Poprosiłem znajomego o wytłumaczenie fenomenu wystawiania takich szrotów jako kompletnych samochodów, bo sam nie jestem za bardzo w temacie dziuplo-motoryzacyjnym:

    Pykman, 25.06.2010 01:19:08:
    sa dwie szkoły

    Pykman, 01:19:28:
    jedna sprzedaje, bo nie ma jak rozmontowac, ew. nie ma na to czasu/ochoty

    Pykman, 01:19:54:
    druga szkoła celuje w target, to jest ludzi, ktorzy maja taki sam samochod, ale nie maja do niego stosownych dokumentow

    Pykman, 01:20:02:
    tzn. lewy

    Pykman, 01:20:14:
    i w ten sposob kupuja nie wrak, a papiery

    Pykman, 01:20:57:
    pozniej wystarczy przebic/przespawac vin, a faktyczny wrak rzeczywiscie rozebrac i sprzedac na kawałki, co w pewnym stopniu rekompensuje poniesione na "legalizacje" wydatki

    Pykman, 01:21:02:
    a to tylko dwie opcje

    Pykman, 01:21:14:
    ktorych jest jeszcze sporo

    Pykman, 01:21:20:
    te jednak sa dosc popularne ;]
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  2. #782

  3. #783
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  4. #784

  5. #785

    Domyślnie

    Przecież pisze ze sprzedany. Nadal coś kręci bo raz pisze że 5 szt to 14300 a innym razem ze 15200
    System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
    Pozdrawiam Marek

  6. #786

    Domyślnie

    właśnie te 900 zł różnicy mam na myśli
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  7. #787

    Domyślnie

    Ten użytkownik jest niesamowity http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=2296790
    To jest jego strona "o mnie"
    Każdy obiektyw, który sprzedaje jest rewelacyjnie opisany, poklikajcie w jakieś wystawiane szkiełka
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 06-07-2010 o 13:06
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  8. #788

  9. #789

    Domyślnie

    To do "Humoru"
    pozdrawiam, Wojtek

  10. #790

    Domyślnie

    Tyz mozna ale w koncu to jednak kwaiatek z Allegro

Strona 79 z 109 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •