Close

Strona 89 z 109 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #881
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    370

    Domyślnie

    http://allegro.pl/korpus-nikon-f4-s-...494322277.html

    "Nikon F4 jest ciężki i niejednemu mógłby kark skręcić. Ale nie mnie. Przemierzyłem z nim sporo różnych pustkowi, wielokrotnie był ze mną w górach i nie zdarzyło mi się marudzić na jego ciężar. Zawsze za to chwaliłem go za stabilność. To jedyna lustrzanka jaką udało mi się zrobić nieporuszoną fotografię przy migawce nastawionej na 1/10 sekundy. No ja wiem, że teraz sprawę załatwiają stabilizacje obrazu, ale taką stabilizacją nie da się przywalić napastnikowi, który chce ci zabrać kasę i aparat, gdzieś na końcu świata. Albo nad Wisłą w Tczewie. A Nikonem F4 można przywalić i to z dużym rozmachem. Potem można już wezwać pogotowie dla poszkodowanego napastnika i wziąć się za wycieranie Nikona".

    "Nie muszę go sprzedawać, dlatego od nabywcy będę wymagał spisania przysięgi na wolej skórze i podpisania jej własną krwią, że będzie dbał o aparat jak o własne nerki. Albo nawet lepiej".
    Ostatnio edytowane przez ptero ; 06-03-2011 o 00:19
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  2. #882

  3. #883

    Domyślnie

    Czym on si różni od innych trabantów z tymi silnikami na allegro?

  4. #884

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez devgru Zobacz posta
    Czym on si różni od innych trabantów z tymi silnikami na allegro?
    bo jest kolekcjonerski

  5. #885

    Domyślnie

    No i nie zgnity

  6. #886
    Motorniczy
    Gość

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No i do tego sie canon nadaje!
    e tam Ty sie znasz jak jak krowa na na lataniu samolotem, z Canona wychodza bardziej wartosciowsze zdjecia niz z Nikona !

  7. #887

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Motorniczy Zobacz posta
    e tam Ty sie znasz jak jak krowa na na lataniu samolotem, z Canona wychodza bardziej wartosciowsze zdjecia niz z Nikona !
    To znaczy drozsze?

  8. #888
    Rozmowny Awatar km79
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Bilgoraj - Burton on Trent
    Posty
    293

    Domyślnie

    obiektyw do nikona Dx ED W Zestawie Obiektyw Z Przesłoną..
    http://allegro.pl/sprzedam-obiektyw-nikona-dx-ed-i1491496417.html
    D600 +N35 +N50 +N70-210
    D810 +S24
    fr

  9. #889

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez km79 Zobacz posta
    obiektyw do nikona Dx ED W Zestawie Obiektyw Z Przesłoną..
    http://allegro.pl/sprzedam-obiektyw-nikona-dx-ed-i1491496417.html
    Mistrz!!!!!
    Super zestaw.....a te zdjecia robione ty "innym", chyba ma potezny BF??!

  10. #890

    Domyślnie

    Hehehe foty pierwsza klasa chyba telefonem robil te zdjecia 0.3mpx hehe
    D7000 + 18-105 VR

Strona 89 z 109 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •