Szukaj
raczej z Charlie and the Chocolate Factory![]()
Wstyd... Moderator, a demotywatory wrzuca.
pozdrawiam, Wojtek
Wżócenie demoderatora mosze bydź tródne, ale najwiencej satyswakcji dajom tródne żeczy.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Skontaktuj się z nami