Close

Strona 1041 z 1948 PierwszyPierwszy ... 415419419911031103910401041104210431051109111411541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 401 do 10 410 z 19477

Wątek: Humor

  1. #10401

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Autentyk z filmu o Leice i o Nikonach

    www.negatyw.org/pliki/leica.mp3

    Eurotrip, smiszny film zwlaszcza slowo klucz w salonie SM
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  2. #10402

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez eskimos Zobacz posta
    Eurotrip, smiszny film zwlaszcza slowo klucz w salonie SM
    FLÜGGÅƎNK∂€ČHIŒβØL∫ÊN ?
    ale to: przebija wszystko
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #10403

    Domyślnie młody chciał pakować

    Ostatnio edytowane przez pablodub ; 30-03-2011 o 21:06

  4. #10404

    Domyślnie

    Jest facet z babką, od 30 lat żyją w tzw. konkubinacie.
    Któregoś dnia on mówi do niej:
    - Kochanie, wyjdziesz za mnie...?
    - Tak!
    - ...ze śmiećmi?

  5. #10405

  6. #10406

    Domyślnie

    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  7. #10407

    Domyślnie



    Zapomnieli chyba ze sie nie robi takich zartow z ludzie ktorzy przygotowuja jedzienie - jeszcze dla Ciebie.

  8. #10408

    Domyślnie



    Rosja to stan umyslu......mnie rozbawila ich glupota!

  9. #10409
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Tylu chłopa, że wzięli by go i ręcznie wynieśli. Ale to jest Rosja, tam się pije...

  10. #10410
    Oszczędny w słowach Awatar kemot
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    104
    Polish my lens girl oooahh polish my lens girl ohh-ahh polish my lens ...

Strona 1041 z 1948 PierwszyPierwszy ... 415419419911031103910401041104210431051109111411541 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •