Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 122

Wątek: Auto -- dylemat

  1. #11

    Domyślnie

    Volvo ma Haldexa.
    Szkoda gadać, nie ma szans - kombi 4x4 w dieslu jest raptem pięć na krzyż i praktycznie tylko A6 ma Torsena. Jest jeszcze ew. Subaru, ale klekot pojawił się w nich znacznie później i w zakładanym budżecie można o nich zapomnieć.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    no specyfikacja jest ewidentnie pod audi napisana popatrz wczesniej na ceny czesci zawieszenia tego modelu... moga skutecznie zniechecic.
    Juz troche przewertowalem fora uzytkownikow. Zgadza sie, ze drogo, ale chlopaki juz jakis czas temu znalezli jakas hamerykanski odpowiednik, ktory jest wytrzymalszy od oryginalu, a kosztuje mniej niz polowe.
    Ostatnio edytowane przez stig ; 03-03-2011 o 14:06
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Szkoda gadać, nie ma szans - kombi 4x4 w dieslu jest raptem pięć na krzyż i praktycznie tylko A6 ma Torsena. Jest jeszcze ew. Subaru, ale klekot pojawił się w nich znacznie później i w zakładanym budżecie można o nich zapomnieć.
    Dokladnie. Moj kumpel ma Outbacka i pod wzgledem jazdy w terenie -- jest niesamowity. Nie zapomne jak na dosc stromym podjezdzie pchalismy sie w kopnym sniegu, ktory zakrywal reflektory. Tyle, ze on ma wlasnie benzyniaka, a diesle w boxerach pojawily sie dosc niedawno...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Honda I -- Brzyyydal!
    Fakt, CRV I gen. nie jest za urodziwa

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Juz troche przewertowalem fora uzytkownikow. Zgadza sie, ze drogo, ale chlopaki juz jakis czas temu znalezli jakas hamerykanski odpowiedni, ktora jest wytrzymalszy od oryginalu, a kosztuje mniej niz polowe.
    Audi Allroad w cenie do 30 tysi będzie raczej egzemplarzem dla hobbysty-filantropa.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Dokladnie. Moj kumpel ma Outbacka i pod wzgledem jazdy w terenie -- jest niesamowity. Nie zapomne jak na dosc stromym podjezdzie pchalismy sie w kopnym sniegu, ktory zakrywal reflektory. Tyle, ze on ma wlasnie benzyniaka, a diesle w boxerach pojawily sie dosc niedawno...
    ...a serwis tego cudeńka potrafi być mocno hardkorowy, ASO ostro lecą w kulki.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Audi Allroad w cenie do 30 tysi będzie raczej egzemplarzem dla hobbysty-filantropa.
    No i tego sie wlasnie boje, dlatego szukam jakiejs alternatywy...


    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ...a serwis tego cudeńka potrafi być mocno hardkorowy, ASO ostro lecą w kulki.
    Na cale szczescie mam na miejscu "magika-od-audikow".
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    Na cale szczescie mam na miejscu "magika-od-audikow".
    Mam na myśli serwis Subaryny - sakramenckie problemy z dostępnością części, uznawaniem wad przy naprawach gwarancyjnych itp.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Mam na myśli serwis Subaryny - sakramenckie problemy z dostępnością części, uznawaniem wad przy naprawach gwarancyjnych itp.
    Zgadza sie. Kumpel bedzie sprzedawal tego Outbacka i tylko z uwagi na serwis -- nie chce miec juz do czynienia z Subaru. Nie zapomne zdziwienia jednego z lokalnych mechanikow (do ktorego kumpel podjechal na konserwacje klimy), kiedy po wizycie w serwisie w 3miescie, auto przyjechalo bez filtra powietrza.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    ... auto przyjechalo bez filtra powietrza.
    Bo sportowa z założenia fura nie powinna mieć żadnych oporów na dolocie!

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •