Racja. Dodam tylko, że silniki 2,4 lub 2,8 są świetne do gazowania. Unikaj 2,5 TDI chyba, że pierwszą A6 (tą w starej budzie Audi 100) z wzdłużną 5-ciocylindrową jednostką 2,5tdi. W nowszych A6 to 1.9 jest dobry tylko, że mułowaty niemiłosiernie
Moim typem byłoby zwykłe A6 kłatro 2,4/2.8 + lpg = happy
Ciekawostka: ostatnio miałem przyjemośc pojeżdzic Toyotą Sequoią 5,7 V8... w gazieOszczędniś jeden
![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami