Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11

    Domyślnie

    Kilka Dni temu skompletowałem sobie nini Studio. Mam 4 żarówki błyskowe, parasolki 3 statywy no i podwójne oprawki do żarówek. Kupiłem również czarne duze i beżowe małe tło z funsports. Część zakupów robiłem na www.eltec.pl, ale uwaga !!! ich statywy mają inne glowice niż te z funsports i trzeba je trochę poprawić, żeby były ok.
    Jeżeli chcecie wrzucę kilka fotek studia i efekty..
    D50|D300|N50 1,4|S12-24 4,5-5|S70-200 2,8MKII|N18-70 3,5-4,5|SB 800|Hoya POL CIR|Hoya IR R72|Manfrotto 190XPROB+486RC2

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czarek46 Zobacz posta
    Jeżeli chcecie wrzucę kilka fotek studia i efekty..
    dawaj!
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Przy okazji tematu, czy ktoś stosował te żrówki? http://www.allegro.pl/item169202022_...najtaniej.html
    Wydają się być ciekawym rozwiązaniem.

  4. #14

    Domyślnie

    Wstawiam fotki mojego studia...


    Trochę mało miejsca jest, ale jak sie nie ma co się lubi...

    .. i kilka fotek;
    surowe:


    i kilka przerobionych...

    D50|D300|N50 1,4|S12-24 4,5-5|S70-200 2,8MKII|N18-70 3,5-4,5|SB 800|Hoya POL CIR|Hoya IR R72|Manfrotto 190XPROB+486RC2

  5. #15

    Domyślnie

    a to moje amatorskie rozwiązanie http://www.youtube.com/watch?v=wsQX3g621FQ
    Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
    Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja… www.thomaszobl.com

  6. #16

    Domyślnie

    Całkiem fajne te Wasze studia... za ok 1000zł można już robić niezłe zdjęcia
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    okolice Bydgoszcz
    Posty
    68
    NIKON D70s+kit

  8. #18

    Domyślnie

    No ja mam taki zestaw można zobaczyć jak się nim pracuje zapraszam. http://www.youtube.com/watch?v=wsQX3g621FQ&eurl=
    Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
    Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja… www.thomaszobl.com

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    okolice Bydgoszcz
    Posty
    68

    Domyślnie

    A powiedz mi jakiego kabla używasz do wyzwalania lamp?
    NIKON D70s+kit

  10. #20

    Domyślnie

    kable(wężyk synchronizacyjny) są do lamp już w zestawie, a je podłączam do aparatu (Nikon d50) kostką synchro. (wpisz na allegro kostka "synchro" zobaczysz jak to wygląda) i działam.
    Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
    Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja… www.thomaszobl.com

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •