Kilka Dni temu skompletowałem sobie nini Studio. Mam 4 żarówki błyskowe, parasolki 3 statywy no i podwójne oprawki do żarówek. Kupiłem również czarne duze i beżowe małe tło z funsports. Część zakupów robiłem na www.eltec.pl, ale uwaga !!! ich statywy mają inne glowice niż te z funsports i trzeba je trochę poprawić, żeby były ok.
Jeżeli chcecie wrzucę kilka fotek studia i efekty..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami