Mam pytanie, z racji tego, że lampy nie mają regulacji mocy błysku, czy oprócz odsuwania ich od modela jest jakaś inna metoda zmniejszania siły błysku?? Np jakieś fildry ND grey na lampę czy coś w tym stylu??
Szukaj
Mam pytanie, z racji tego, że lampy nie mają regulacji mocy błysku, czy oprócz odsuwania ich od modela jest jakaś inna metoda zmniejszania siły błysku?? Np jakieś fildry ND grey na lampę czy coś w tym stylu??
Pozdrawiam
Pucha i szkła NIKON![]()
no ja obracam parasolki raz odbijam a raz zasłaniam błysk a zazwyczaj bawię się w "suwanie"
musiałem ocenzurować trochę filmu na prośbę modelki film przeniesiony tu http://www.youtube.com/watch?v=HV12c2M9Rvg&eurl=
Ostatnio edytowane przez ThomasZobl ; 02-04-2007 o 00:27
Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja…www.thomaszobl.com
Były jakieś problemy z temperatura barwową błysku i światła które świeciło podczas sesji?
Rozumiem że to 2 x 180Ws?
Którą kostke synchro wybrac
http://allegro.pl/item181450015_kost...opka_test.html
czy moze ta:
http://allegro.pl/item179379620_kost...ca_stopka.html
do tego zestawu
http://www.allegro.pl/item181950596_...przybywaj.html
Wiem ze troszke zamotalem ale jestem zielony w tej kwesti i prosilbym o dokladne wskazowki.
NIKON D70s+kit
koniecznie ta http://allegro.pl/item181450015_kost...opka_test.html
ta druga nie - nie jest do montowania na aparacie - brak centralnego styku, ma tam gwint.
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-04-2007 o 09:42
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Skontaktuj się z nami