Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Mam pytanie, z racji tego, że lampy nie mają regulacji mocy błysku, czy oprócz odsuwania ich od modela jest jakaś inna metoda zmniejszania siły błysku?? Np jakieś fildry ND grey na lampę czy coś w tym stylu??
    Pozdrawiam
    Pucha i szkła NIKON

  2. #22

    Domyślnie

    no ja obracam parasolki raz odbijam a raz zasłaniam błysk a zazwyczaj bawię się w "suwanie"
    musiałem ocenzurować trochę filmu na prośbę modelki film przeniesiony tu http://www.youtube.com/watch?v=HV12c2M9Rvg&eurl=
    Ostatnio edytowane przez ThomasZobl ; 02-04-2007 o 00:27
    Nikon D50, D200, 50mm, 18-70mm, 24-70mm, 70-300mm, SB-600
    Was habe ich den letztens angestellt ? ah ja… www.thomaszobl.com

  3. #23

    Domyślnie

    Były jakieś problemy z temperatura barwową błysku i światła które świeciło podczas sesji?
    Rozumiem że to 2 x 180Ws?
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    okolice Bydgoszcz
    Posty
    68

    Domyślnie

    Którą kostke synchro wybrac
    http://allegro.pl/item181450015_kost...opka_test.html
    czy moze ta:
    http://allegro.pl/item179379620_kost...ca_stopka.html
    do tego zestawu
    http://www.allegro.pl/item181950596_...przybywaj.html
    Wiem ze troszke zamotalem ale jestem zielony w tej kwesti i prosilbym o dokladne wskazowki.
    NIKON D70s+kit

  5. #25

    Domyślnie

    koniecznie ta http://allegro.pl/item181450015_kost...opka_test.html
    ta druga nie - nie jest do montowania na aparacie - brak centralnego styku, ma tam gwint.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 03-04-2007 o 09:42
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •