Piękne zdjęcie, koń z wozem stanowi fajną przeciwwagę dla ciężkich gór i drzewa.
Szukaj
Piękne zdjęcie, koń z wozem stanowi fajną przeciwwagę dla ciężkich gór i drzewa.
Piękna fota Romku, piękna.
Tylko pogratulować.
Bardzo mi się podoba
gratulacje dla zwycięskiej foty..... http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171236, .... moja tylko druga, pozdrawiam![]()
Kawał pięknej fotografii w pięknym BW.
super klimat i dobrze zrobiony![]()
Nikon http://greg77.com/
Ciekawe czy wjedzie?a sam kadr bardzo udany.GRATKI
Piekna praca.
Idealna na ścianę.
Skontaktuj się z nami