Podoba się
Szukaj
Podoba się
Tak, to zdjęcie chce się oglądać.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Gratuluje wrzutu na 1x.com![]()
Piekny kadr, gratuluje.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Bardzo ladnie sie prezentuje .
bardzo ladny kadr i konwersja , przyjemnie sie oglada!
Piękne, bardziej pasuje mi na kadr zrobiony tuż po wschodzie (takie skojarzenie tatrzańskie), ale to bez znaczenia dla tej świetnej foty...
NIKON
Skontaktuj się z nami