Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: ... wioo

  1. #21

    Domyślnie

    Piękne zdjęcie, koń z wozem stanowi fajną przeciwwagę dla ciężkich gór i drzewa.

  2. #22

    Domyślnie

    Piękna fota Romku, piękna .
    Tylko pogratulować .

  3. #23

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Piękna fota Romku, piękna .
    Tylko pogratulować .
    gratulacje dla zwycięskiej foty..... http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171236, .... moja tylko druga, pozdrawiam

  5. #25
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Kawał pięknej fotografii w pięknym BW.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wingeo Zobacz posta
    gratulacje dla zwycięskiej foty..... http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=171236, .... moja tylko druga, pozdrawiam
    No i Romek sprawił mi zawód tym drugim miejscem ja myślałem, że mamy pewniaka... ehhh dobrze, że nie postawiłem u bukmachera
    A tak na poważnie to gratulacje i za te i za tamte

  7. #27

    Domyślnie

    super klimat i dobrze zrobiony

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Nie mogę,......Wojtek dał głos w "obcym " wątku.......koniec Świata...
    to znaczy, ze oglada....milo wiedziec, ze nie troll

    a co do zdjecia to juz je widzialem, podoba mi sie, ale mam male ale, szkoda, ze te sanie nie sa bardziej w mocnym punkcie, ale to szczegol

  9. #29

    Domyślnie

    Ciekawe czy wjedzie?a sam kadr bardzo udany.GRATKI

  10. #30

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •