Close

Strona 87 z 109 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #861

    Domyślnie

    Bo to zawód jak każdy inny - są tu i tacy, co są kijowi i tacy, co są super, ja już poznałem kilku świetnych ludzi, którzy byli kapłanami (a jestem pewnie z okolic Twojego pokolenia,).
    Troche szkoda, że wg wielu kościół to Rydzyk i to wszystko.
    Naucz się czytać

  2. #862

    Domyślnie

    facet od regeneracji obiektywów wymyslił kabel audio. Kabel poprawia jakość dźwięku
    http://allegro.pl/oryginalny-kabel-h...385582117.html
    niech mu ktoś da nobla
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #863

    Domyślnie

    jakby się ktoś zaręczał

    to polecam.....

    http://allegro.pl/sesje-sluby-zarenc...397324701.html
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-01-2011 o 20:12 Powód: orto. ("zarenczał")
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  4. #864

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    jakby się ktoś zarenczał

    to polecam.....

    http://allegro.pl/sesje-sluby-zarenc...397324701.html
    Doskonałe "prezentacje okazyjne na youtube"
    NIKON Coolpix S510

  5. #865

    Domyślnie

    Hehe. TA pierwsza to raczej do makro niz do zareczyn i slubow hehe

  6. #866

    Domyślnie

    Giganci pogodzeni. Gość sprzedaje na Allegro dwa aparaty NIKON EOS.
    http://allegro.pl/nikon-eos-650-z-wy...437945643.html
    Nikoniarz-majsterkowicz

  7. #867

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    Giganci pogodzeni. Gość sprzedaje na Allegro dwa aparaty NIKON EOS.
    http://allegro.pl/nikon-eos-650-z-wy...437945643.html
    To musiała być fuzja stulecia a nic nie było słychać, tak cichaczem to zrobili
    troszkę cacyków nikona

  8. #868

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jak501 Zobacz posta
    To musiała być fuzja stulecia a nic nie było słychać, tak cichaczem to zrobili
    Może jutro napiszą na optyczne.pl
    A przed Photokiną dołączy do nich jeszcze Sony i wypuszczą lustrzankę CaNiSo Eos alfade4. Z gwintem M42 oczywiście
    Nikoniarz-majsterkowicz

  9. #869
    Oszczędny w słowach Awatar kemot
    Dołączył
    04 2008
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    104

    Domyślnie

    Modemik bezprzewodowy z dedykacją dla Ekoneta.
    http://allegro.pl/huawei-e173u-nowy-...461827248.html
    Polish my lens girl oooahh polish my lens girl ohh-ahh polish my lens ...

  10. #870

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kemot Zobacz posta
    Modemik bezprzewodowy z dedykacją dla Ekoneta.
    http://allegro.pl/huawei-e173u-nowy-...461827248.html
    O ja ********......tak jak w srebrych sie posmialem to tutaj mi sie chlopa zal zrobilo.
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 19-02-2011 o 16:01 Powód: ******co by nie dostac punkda

Strona 87 z 109 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •