Bo to zawód jak każdy inny - są tu i tacy, co są kijowi i tacy, co są super, ja już poznałem kilku świetnych ludzi, którzy byli kapłanami (a jestem pewnie z okolic Twojego pokolenia,).
Troche szkoda, że wg wielu kościół to Rydzyk i to wszystko.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami