Ona tam tak działa. Różnica jest taka, że na koniec leczenia dostajesz rachunekI to pewnie niemały, bo ja swego czasu za prześwietlenie żeber i ocenę lekarza zapłaciłem 450USD. A co dopiero jak trzeba zrobić MRI.
Pan chcesz być zdrowy, pan płać. A jak nie, to weźmiemy dom, samochód i rodzinę w zastaw. Niestety.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami