nie jestem autorem wątku, więc chyba to nie do końca pytanie do mnie![]()
Wiadomo, że lepiej kupić porządny statyw i raz wydać na niego większą kasę. Autor pytał o coś za 200zł więc proponowanie czegoś za 350zł plus ewentualna przesyłki to już przekroczenie budżetu o 100%. Potem rozwija się wątek tasiemiec bo za 350-400zł wybór jest dość spory, ale i tak daleki od ideału.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami