Chciałbym się dowiedzieć jaki w miarę porządny statyw do 200zł można kupić, tak żeby był w miarę stabilny i udźwigną Nikona d3000 i zwykły obiektyw 18-55.
Szukaj
Chciałbym się dowiedzieć jaki w miarę porządny statyw do 200zł można kupić, tak żeby był w miarę stabilny i udźwigną Nikona d3000 i zwykły obiektyw 18-55.
Z góry przepraszam, że przekroczę nieco twój budżet, ale jeden sklep z Wawy wystawił na allegro Slika 330dx za 235zł. Myślę, że to niezła cena, no i wnioskując po opisie możesz go odebrać osobiście.
Gdzieś w tym dziale jest mój wątek na temat statywów i wiele osób go chwali, sam byłem go ostatnio zobaczyć i w tej cenie wydaje się być rozsądnym wyborem.
p.s. do zestawu o którym piszesz, ten statyw spokojnie powinien wystarczyć.
Ostatnio edytowane przez jordancity ; 21-12-2010 o 19:17 Powód: p.s.
Witaj
Polecam statyw Velbon Sherpa 600R.
http://www.foto-net.pl/sklep/produkt...pa-600-RF.html
Sam osobiscie zakupilem taki i jestem bardzo zadowolony. Polecam
D90 | N18-105VR | N35/1,8 | Metz 48 | Velbon Sherpa 600R | Nova 170AW |
jest bardzo dobry (używam) - http://allegro.pl/statyw-traveller-c...368645784.html
Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau
to jest link do ich aukcji:
http://allegro.pl/statyw-slik-pro-33...368730816.html
Kurcze chyba sam zrobię sobie prezent na Święta:
http://allegro.pl/statyw-slik-pro-33...368730816.html
w tym samym sklepie tylko chyba bez pokrowca w zestawie.
edit: ta cena to chyba statyw bez głowicy. Trochę mnie poniosło, przepraszam![]()
no troche więcej,ale pamiętaj że kupujesz go na lata, może lepiej opóźnić zakup, dozbierać i być w 100% zadowolonym.
A tak na marginesie,masz jakieś konkretne zastosowanie? podczas jakiego typu zdjęć chcesz go używać? czy po prostu taki uniwersalny
ps. tego velbona też polecam![]()
N D90 +18-105 VR, N 50mm 1.8, Falcon 8mm, N 80-200 2.8 D ED, Sigma 70-300 APO Macro Super,Metz 48 AF-1,YN 460II,Velbon Sherpa 600r } Lowepro Rover AW II
Skontaktuj się z nami