Grałem u szwagra. Po kilku walkach boksu miałem przez kolejne dni zakwasy. Zabawa wyśmienita.
Szukaj
Grałem u szwagra. Po kilku walkach boksu miałem przez kolejne dni zakwasy. Zabawa wyśmienita.
D700/D300s/D50
No to bedzie dylemat na wiosne. nintendo , sony czy microshit![]()
Ja tam już dylematów nie mam. Poczekam aż minie ten świąteczny boom i kupuję xbox'a
D700/D300s/D50
ej! myslalem ze to to kosztuje z 2 000 zl ale wchodze na skąpca i patrze... 500-600 zl. Niezle !
tylko uwazajcie, zeby sie nie zapędzić:
http://www.youtube.com/watch?v=qafmC...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Ux1FZpPKh20
Ostatnio edytowane przez MR ; 10-12-2010 o 16:14
biorąc pod uwagę podwyżkę VAT - raczej nie opłaca się czekać![]()
Naucz się czytać
A ja mam to juz za sobą. Kupiłem, pobawiłem sie i oddałem siostrzeńcowi.
Jakoś nie wierzę aby ktoś się tym dłużej bawił.
U mnie cala rodzina znudziła się po najdalej pięciu dniach. Pytałem kuzyna o u nich tak samo.
Wrodzone lenistwo człowiecze bierze górę i pad, lub gitara, w grach u mnie ciągle górą.
Choć, przyznaję, że na dzień , dwa, zabawa przednia.
Szary, cichy człowiek.
To u was, bo kolega regularnie tnie z dziewczyna w ping-ponga na Move.
Ja czekam, az biblioteka gier bedzie szersza. Imprezowe po*******ki to dla mnie za malo, zeby wylozyc 600zl.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Zagrać Yoshimitsu w Tekkena na takim czymś byłoby nie lada wyzwaniem![]()
w MM konsola+kinetic+ gra 1199 zł ale proponuję przeczytać całe warunki użytkowania kinetica ponoć jest tam zapis że firma Microsoft ma prawo nagrać użytkownika w czasie zabawy i wykorzystać część lub całość nagrania do celów marketingowych bez zgody i wiedzy użytkownika. Oczywiście tylko wtedy gdy pracuje w sieci.
D700 N 24-70 + inne klamoty
Skontaktuj się z nami