Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11

    Domyślnie

    W media marktach też mają widziałem i wrażenie faktycznie jest konkretne, ale nie aż takie jak na tych filmikach
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

  2. #12

    Domyślnie

    no dobra ale niech napisze ktoś kto ma w domu i używa przez tydzień bo jednorazowo to nie to samo

  3. #13

    Domyślnie

    Podlaczam sie do pytania, szczegolnie mnie interesuje jak z opoznieniami, bo na ten temat kraza bardzo sprzeczne opinie.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez segl Zobacz posta
    no to ja mam pytania:
    - czy kupiłeś ten zestaw z 4GB czy osobno do konsoli
    - jak z opóźnieniami, bo różne opinie krążą a większość nie używała
    kupilem oddzielnie bo mialem juz nowego xboxa 250 gb,
    z opóźnieniami jest tak ze : sa praktycznie niezauwazalne w wiekszosci gier , mozna tylko zaobserwowac lekkie opoznienie w kinect adventures(ponton), ale mysle ze tworcy dopiero ucza pisac sie gry na kinecta i to wlanie powod,
    poza tym wszystko dziala plynnie
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 10-12-2010 o 10:38 Powód: orto! ("opuznieniami", "pazatym")
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  5. #15

    Domyślnie

    Powiem tak gra się rewelacyjne , grałem w złotych taras z kumplem w siatkówkę (około godzinki graliśmy ) opóźnienia niezauważalne a frajda niesamowita , tak jak kolega pisał wyżej jedyne widoczne opóźnienia były na pontonie

  6. #16

    Domyślnie

    A jak jest z grami na to cudo ? Sa odpowiedniki np Wii Sport Resort? Generalnie czy jest w co pograc z kumplem przy kielichu kiedy zony wlasnie omawiaja kolor torebki

  7. #17

    Domyślnie

    jest odpowiednik wii sport, ale na impreze to najlepiej dance central
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  8. #18

    Domyślnie

    no i kupiłem
    jak na razie mam tylko Adventure ale dzieciak zadowolony

    żadnych opóźnień, chodzi zdecydowanie lepiej od PS Move

  9. #19

    Domyślnie

    tylko ze w boxie nie ma BR i dylemat dalej pozostaje...
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  10. #20

    Domyślnie

    zawsze mozesz kupic odtwarzacz, albo miec tak jak ja obie konsole i po problemie
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •