W media marktach też mają widziałem i wrażenie faktycznie jest konkretne, ale nie aż takie jak na tych filmikach![]()
Szukaj
W media marktach też mają widziałem i wrażenie faktycznie jest konkretne, ale nie aż takie jak na tych filmikach![]()
posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum
no dobra ale niech napisze ktoś kto ma w domu i używa przez tydzień bo jednorazowo to nie to samo
Podlaczam sie do pytania, szczegolnie mnie interesuje jak z opoznieniami, bo na ten temat kraza bardzo sprzeczne opinie.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
kupilem oddzielnie bo mialem juz nowego xboxa 250 gb,
z opóźnieniami jest tak ze : sa praktycznie niezauwazalne w wiekszosci gier , mozna tylko zaobserwowac lekkie opoznienie w kinect adventures(ponton), ale mysle ze tworcy dopiero ucza pisac sie gry na kinecta i to wlanie powod,
poza tym wszystko dziala plynnie
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 10-12-2010 o 10:38 Powód: orto! ("opuznieniami", "pazatym")
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
Powiem tak gra się rewelacyjne , grałem w złotych taras z kumplem w siatkówkę (około godzinki graliśmy ) opóźnienia niezauważalne a frajda niesamowita , tak jak kolega pisał wyżej jedyne widoczne opóźnienia były na pontonie
A jak jest z grami na to cudo ? Sa odpowiedniki np Wii Sport Resort? Generalnie czy jest w co pograc z kumplem przy kielichu kiedy zony wlasnie omawiaja kolor torebki
jest odpowiednik wii sport, ale na impreze to najlepiej dance central
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
no i kupiłem![]()
jak na razie mam tylko Adventure ale dzieciak zadowolony
żadnych opóźnień, chodzi zdecydowanie lepiej od PS Move
tylko ze w boxie nie ma BRi dylemat dalej pozostaje...
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
zawsze mozesz kupic odtwarzacz, albo miec tak jak ja obie konsole i po problemie
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
Skontaktuj się z nami