o tym juz duzo czytalem, microsoft nie ma takiej opcji aby samemu wlaczyc kinecta i nagrac kogos bez jego wiedzy, to tylko zapis w instrukcji obslugi
Szukaj
o tym juz duzo czytalem, microsoft nie ma takiej opcji aby samemu wlaczyc kinecta i nagrac kogos bez jego wiedzy, to tylko zapis w instrukcji obslugi
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
Skontaktuj się z nami