Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Grałem u szwagra. Po kilku walkach boksu miałem przez kolejne dni zakwasy. Zabawa wyśmienita.
    D700/D300s/D50

  2. #22

    Domyślnie

    No to bedzie dylemat na wiosne. nintendo , sony czy microshit

  3. #23

    Domyślnie

    Ja tam już dylematów nie mam. Poczekam aż minie ten świąteczny boom i kupuję xbox'a
    D700/D300s/D50

  4. #24

    Domyślnie

    ej! myslalem ze to to kosztuje z 2 000 zl ale wchodze na skąpca i patrze... 500-600 zl. Niezle !


    tylko uwazajcie, zeby sie nie zapędzić:

    http://www.youtube.com/watch?v=qafmC...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=Ux1FZpPKh20
    Ostatnio edytowane przez MR ; 10-12-2010 o 16:14

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez durom Zobacz posta
    Ja tam już dylematów nie mam. Poczekam aż minie ten świąteczny boom i kupuję xbox'a
    ja nie czekałem bo cena 1300 zł za konsole 250GB + Kinetic + gra to raczej minimum na jakie sobie mogą pozwolić i cena raczej nie spadnie

  6. #26

    Domyślnie

    biorąc pod uwagę podwyżkę VAT - raczej nie opłaca się czekać
    Naucz się czytać

  7. #27

    Domyślnie

    A ja mam to juz za sobą. Kupiłem, pobawiłem sie i oddałem siostrzeńcowi.
    Jakoś nie wierzę aby ktoś się tym dłużej bawił.
    U mnie cala rodzina znudziła się po najdalej pięciu dniach. Pytałem kuzyna o u nich tak samo.
    Wrodzone lenistwo człowiecze bierze górę i pad, lub gitara, w grach u mnie ciągle górą.

    Choć, przyznaję, że na dzień , dwa, zabawa przednia.
    Szary, cichy człowiek.

  8. #28

    Domyślnie

    To u was, bo kolega regularnie tnie z dziewczyna w ping-ponga na Move.

    Ja czekam, az biblioteka gier bedzie szersza. Imprezowe po*******ki to dla mnie za malo, zeby wylozyc 600zl.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #29

    Domyślnie

    Zagrać Yoshimitsu w Tekkena na takim czymś byłoby nie lada wyzwaniem

  10. #30

    Domyślnie

    w MM konsola+kinetic+ gra 1199 zł ale proponuję przeczytać całe warunki użytkowania kinetica ponoć jest tam zapis że firma Microsoft ma prawo nagrać użytkownika w czasie zabawy i wykorzystać część lub całość nagrania do celów marketingowych bez zgody i wiedzy użytkownika. Oczywiście tylko wtedy gdy pracuje w sieci.
    D700 N 24-70 + inne klamoty

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •