No i wyszliśmy z grupy![]()
Szukaj
No i wyszliśmy z grupy![]()
Jeeees jes jes!
Nikon http://greg77.com/
brawociekawe na kogo trafią...jak skonczą na 2 miescu w grupie to jakiś spadkowicz z LM ;/
Coolpix P300 - mały....ale WARIAT !!!
Brawa dla Lechitow!
Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.
out of the body
OM10+S28-70
mnie od oglądania w telewizji robiło się zimno
Ale gratuluje Poznaniakom
teoretycznie jest szansa na pierwsze miejsce w grupie - ale nawet gdyby się nie udało to z drugiego miejsca można trafić bardzo ciekawe zespoły
np. te z trzeciego miejsca w LM a obecnie na trzecich miejscach są:
Twente (mistrz Holandii), Benfica Lisbona, Glasgow Rangers, Rubin Kazań (mistrz Rosji), FC Basel (mistrz Szwajcarii), Spartak Moskwa, Ajax Amsterdam, Sporting Braga
czyli z jednej strony ciekawe drużyny a z drugiej strony można z nimi powalczyć i może uda się awansować dalej![]()
Gratulacje.
Szkoda frajerskiej bramki straconej w końcówce, ale i tak jest dobrze. Powodzenia dalej![]()
Skontaktuj się z nami