Ktoś zamierza oglądać?
ale pogodę mają niefajną
EDIT:
no i 1:0 dla Lecha![]()
Szukaj
Ktoś zamierza oglądać?
ale pogodę mają niefajną
EDIT:
no i 1:0 dla Lecha![]()
Ostatnio edytowane przez szelas ; 01-12-2010 o 22:17
hihihi i jest 1:0
ogląda, ogląda...
Ostatnio edytowane przez elmo ; 01-12-2010 o 22:18 Powód: dopisek
2:0? bo za ścianą sąsiedzi wrzeszczą
na czym to leci?
Ostatnio edytowane przez vuki ; 01-12-2010 o 22:24
tv4
niestety nadal tylko 1:0
choć za chwilę kolejny "korner"
Oby sie utrzymali.....jest pieknie!
Nikon http://greg77.com/
no chłopaki dają czadu
dla mnie ta drużyna to największe pozytywne zaskoczenie sportowe tego roku
D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5
szkoda, że na własnym podwórku są delikatnie mówiąc kiepscy![]()
no i 1:1
koniec - w sumie to i dobrze że tak się skończyło bo końcówka makabryczna
Ostatnio edytowane przez elmo ; 02-12-2010 o 00:00 Powód: 90 min
Skontaktuj się z nami