Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Lech - Juve

  1. #1

    Domyślnie Lech - Juve

    Ktoś zamierza oglądać?

    ale pogodę mają niefajną

    EDIT:

    no i 1:0 dla Lecha
    Ostatnio edytowane przez szelas ; 01-12-2010 o 22:17

  2. #2

    Domyślnie

    hihihi i jest 1:0

    ogląda, ogląda...
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 01-12-2010 o 22:18 Powód: dopisek

  3. #3

    Domyślnie

    2:0? bo za ścianą sąsiedzi wrzeszczą

    na czym to leci?
    Ostatnio edytowane przez vuki ; 01-12-2010 o 22:24

  4. #4

    Domyślnie

    tv4

    niestety nadal tylko 1:0
    choć za chwilę kolejny "korner"

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Oby sie utrzymali.....jest pieknie!

  7. #7

    Domyślnie

    no chłopaki dają czadu
    dla mnie ta drużyna to największe pozytywne zaskoczenie sportowe tego roku
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  8. #8

    Domyślnie

    szkoda, że na własnym podwórku są delikatnie mówiąc kiepscy

  9. #9

    Domyślnie

    no i 1:1
    koniec - w sumie to i dobrze że tak się skończyło bo końcówka makabryczna
    Ostatnio edytowane przez elmo ; 02-12-2010 o 00:00 Powód: 90 min

  10. #10

    Domyślnie

    no i jest remis... ale to i tak dobrze dla Lecha

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •