Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Lech - Juve

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Jeeees jes jes!

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar daromax
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Oświęcim/Kraków
    Posty
    167

    Domyślnie

    brawo ciekawe na kogo trafią...jak skonczą na 2 miescu w grupie to jakiś spadkowicz z LM ;/
    Coolpix P300 - mały....ale WARIAT !!!

  4. #14

    Domyślnie

    Brawa dla Lechitow!

    Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.
    out of the body
    OM10+S28-70

  5. #15

    Domyślnie

    mnie od oglądania w telewizji robiło się zimno

    Ale gratuluje Poznaniakom

    teoretycznie jest szansa na pierwsze miejsce w grupie - ale nawet gdyby się nie udało to z drugiego miejsca można trafić bardzo ciekawe zespoły
    np. te z trzeciego miejsca w LM a obecnie na trzecich miejscach są:
    Twente (mistrz Holandii), Benfica Lisbona, Glasgow Rangers, Rubin Kazań (mistrz Rosji), FC Basel (mistrz Szwajcarii), Spartak Moskwa, Ajax Amsterdam, Sporting Braga
    czyli z jednej strony ciekawe drużyny a z drugiej strony można z nimi powalczyć i może uda się awansować dalej
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez U-CUT Zobacz posta
    Brawa dla Lechitow!

    Ja wrociłem z meczu City,do teraz mnie telepie z zimna.
    Ja po meczu jak wracalem z kumplem to kupilismy jeszcze po piwku i rundka po osiedlu.... zamarzam:/ LECH!!!!

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Wrocław/Bełchatów
    Posty
    154

    Domyślnie

    Gratulacje.
    Szkoda frajerskiej bramki straconej w końcówce, ale i tak jest dobrze. Powodzenia dalej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •