Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54

Wątek: nowa poczta

  1. #11
    m3
    Gość

    Domyślnie

    jeszcze jest o2.pl ale czy dobre nie wiem, ja mam na wp i nie narzekam. tylko reklam sporo ;/

  2. #12

    Domyślnie

    reklam na wp sporo? a sprawdzałeś polecane przez siebie o2/tlen?
    Ja w ciągu tygodnia dostaje około 350 spamu na o2
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michal1993 Zobacz posta
    jeszcze jest o2.pl ale czy dobre nie wiem, ja mam na wp i nie narzekam. tylko reklam sporo ;/
    Bez reklam i za darmo to jest tylko Hotmail.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #14

    Domyślnie

    zdecydowanie gmail jak szybko i prosto
    Kto chce- szuka możliwości, kto nie chce- szuka wymówek.

  5. #15

    Domyślnie

    Żona moja, odkąd pamiętam, używa konta na epf.pl
    Nawet jakoś na spam nie narzeka, reklam nie ma.

  6. #16

    Domyślnie

    spam, no właśnie, od kilkunastu lat mam skrzynkę na o2 i onet - nagromadziło się sporo spamu i nie chce zaprzestać nadsyłać nowy

    wp i gmail też mam ale z imienia i nazwiska - taki formalny jak by, nie chcę ich podawać przy rejestracjach, duperelach - bo się zaspamują
    potrzebuję fajną pocztę do ogólnego zastosowania z możliwością zaimportowania innych email - póki nie nauczą się znajomi, że mam nowy

    mail.com wypróbuje, mają sporo fajnych rozszerzeń do wyboru np. @atheist.com
    Ostatnio edytowane przez Joa ; 28-11-2010 o 13:54 Powód: ort! "puki"

  7. #17

    Domyślnie

    Weź nie kombinuj tylko wydaj raz na rok kwotę typu 61 pln i miej spokój.

  8. #18

    Domyślnie

    Jako drugiej skrzynki pocztowej używam PINO.PL, bardzo fajna, darmowa, dowolne nazwy do wyboru ( np trzy literowe )
    bardzo mało reklam, od czasu do czasu jakiś problem z wysyłką mam ale poza tym ok.

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    gmail rządzi... u mnie powiedziałabym wręcz, że to inteligentna poczta - wiele przydatnych bajerów, które czasem ratują przed wysłaniem błędnego, niepełnego maila, itp.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •