jakiego dostawce darmowej poczty polecanie ?
nie chodzi mi o znane i popularne (wp, gmail, onet, itp), tylko o mniej znane, mniej korporacyjne, a przyzwoite

próbowałem gmx.com - fajna skrzynka, działa super i duże możliwości ale się zezłościłem jak pewnego razu moje konto zostało zablokowane, pisałem w tej sprawie do adminów, nawet nic nie odpowiedzieli, znalazłem w sieci opisy większej ilości podobnych przypadków, wiec gm.com nie polecam