jak dla mnie p7000 to maleństwo.....ale każdy ma inne potrzeby....
Szukaj
jak dla mnie p7000 to maleństwo.....ale każdy ma inne potrzeby....
Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
Ex: D70 | D300 | D600 | D7500
Skontaktuj się z nami