Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami