Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lesheck Zobacz posta
    Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
    Jakbym siebie słyszał LX natomiast nie opuszcza mojej kieszeni, Żona nawet zaczęła pytać po grzyba wydałem równowartość kilkudziesięciu par butów na torbę foto, jak zdjęcia robię czarną małpką

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •