Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Fajny kompakt...?

    Zastanawiam sie wlasnie nad jakims fajnym kompaktem, ktory zawsze mozna miec zawsze przy sobie. Jak wiadomo Nikon w dziedzinie kompaktow raczej jest sredni, a jak zobaczylem rozmiar p7000, to malo z nie omdlalem
    Najwazniejsze jasny, zaczynajacy sie od ekwiwalentu 24-25mm obiuektyw.
    To o czym myslalem:
    -Panasonic LX-5 chyba najfajniekszy
    -Canon S95
    -Samsung EX1 - ale raczej nie - jednak za duzy
    I ostatnio zobaczylem cos takiego jak Samsung WB2000.

    Czy ktos ma jakies lepsze pomysly, bo raczej srednio sie orientuje.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  2. #2

    Domyślnie

    Długaśny wątek na Canon-Boardzie o LX-ach: http://canon-board.info/showthread.php?t=45869

    Sam mam LX5. EX1 być może robi lepsze zdjęcia (gdybam), ale jest dla mnie - jak i dla Ciebie - już ciut za duży.
    S90/S95 niestety nie znam, jeżeli chodzi o ich gabaryt natomiast - są bardzo ponętne Martwi tylko brak jakiegokolwiek gripa.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #3

    Domyślnie

    jak dla mnie p7000 to maleństwo .....ale każdy ma inne potrzeby....

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    jak dla mnie p7000 to maleństwo .....ale każdy ma inne potrzeby....
    Nie każdy chodzi w ogrodniczkach...

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #5

    Domyślnie

    Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lesheck Zobacz posta
    Juz mam malenstwo - D300 + N17-55, teraz cos duzego dla odmiany ;P Chodzi o to, zeby mozna bylo to w kieszen kurtki bezproblemowo wsadzic. Wzasadzie to bylem juz przekonany do lx5, ale zobaczylem to cale WB2000 i ciekaw jestem co to jest warte. Jakby co, to canon G11/12 tez odpada ze wzgledu na rozmiar.
    Jakbym siebie słyszał LX natomiast nie opuszcza mojej kieszeni, Żona nawet zaczęła pytać po grzyba wydałem równowartość kilkudziesięciu par butów na torbę foto, jak zdjęcia robię czarną małpką

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #7

    Domyślnie

    Zależy ile masz kasy. Ja kupiłbym Canona z serii G Trochę węższy od Twoich wymagań, ale imho warto.

  8. #8

    Domyślnie

    Niestety, Canon za duzy.
    FE | F80 | F100 | F6 | Z6 | D500 | N16-35/4 | N 24-70/4 Z | N70-200VRII | N80-400G | N35/2D | N50/1.8G | N85/1.8G | N 105 2.8VR | N 100/2.8 E MF | N 70-210/4 MF | SB800 | SB900
    Ex: D70 | D300 | D600 | D7500

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •