Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    A gdzie jest ten magiczny link???
    plisssss
    No dobra!
    Ale tylko i wyłącznie z seksistowskich powodów
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  2. #22

    Domyślnie

    A moze by ktos klecil jakiegos torrenta z tym iso albo wrzucil np. na hotfile, zeby messerowi lacza nie zabijac?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    A moze by ktos klecil jakiegos torrenta z tym iso albo wrzucil np. na hotfile, zeby messerowi lacza nie zabijac?
    Ooo to to.
    Ja niestety nie mam na to teraz czasu, bo oglądam filmiki z takiego fajnego kursu, co dołączali go do...... ;-D
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  4. #24

    Domyślnie

    Dzięki, nie będę słać PMek, ale tnx ))

  5. #25

    Domyślnie

    Chetnie wrzuce ale pozostaly czas pobierania to ~8-9h, mam nadzieje ze wyrobie sie przed 11 jutrzejszego dnia to postaram sie wrzucic na jakis serwer.

  6. #26

    Domyślnie

    Gdybym miał plik, to jutro na uczelni bym wrzucił w 10min na ftp, a tak dupa.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    kelbytv.com -- można też sporo ciekawego zobaczyć.

    Literówkę masz; lYnda.com
    Tak, literowka. Sory.

    ps. Kelby to takie cukierki "5min i gotowe". Tak samo jak jego ksiazki (a przeczytalem ich troche).
    Lynda.com to prawdziwe warsztaty.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta

    ps. Kelby to takie cukierki "5min i gotowe". Tak samo jak jego ksiazki (a przeczytalem ich troche).
    Lynda.com to prawdziwe warsztaty.
    I Scott ma rację, obróbka w PS to nie misja ONZ, nie ma się co pie..ć.

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  9. #29

    Domyślnie

    Też nie udało mi się dostać Rzepy z CD a chętnie zobaczyłbym owe kursa więc jeśli ktoś miałby ......... moja wdzięczność będzie...... noo,będzie......
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Boooże...wszystkie nastki w drodze do szkoły wykupiły gazetę i teraz na fotce będzie można obejrzeć full wypas zdjęcia
    teraz po rzepie i po tpmdl to dookola beda sami fotografowie i same modelki co za czasy... jakby to newton helmut zobaczyl to by sie za glowe zlapal
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •