Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60
  1. #41

    Domyślnie

    Pewnie tylko zarejestrowani moga sciagac tak duze pliki.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  2. #42

    Domyślnie

    %$*@!&#% Chomik. Okazało się, że ponad 3 godziny nie dodawało się a jedynie próbowało połączyć się ze stroną. Cała robota na nic. Ale ja nie poddaję się tak łatwo. Ściągnąłem jakiś debilny program ChomikBox i teraz już na pewno się na stronkę dodaje. Za ok 5 godzin będzie. Jakby co ok. 20.00 kto chce niech znajdzie chomika o nazwie VigiloAnima i w zakładce Photoshop będzie rar do ściągnięcia z poradnikiem.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  3. #43

    Domyślnie

    Ok. udało się zamieścić na Chomiku. http://chomikuj.pl/VigiloAnima zakładka Photoshop.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TristisAnima Zobacz posta
    Ok. udało się zamieścić na Chomiku. http://chomikuj.pl/VigiloAnima zakładka Photoshop.
    ale transfer bliski zeru
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  5. #45

    Domyślnie

    Hmm, zobaczył bym ten kursik z ciekawości oraz jak merytorycznie on stoi
    olender.me
    C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8

  6. #46

    Domyślnie

    http://chomikuj.pl/Obi/dla+koleg*c3*b3w+od+N
    pass:nikon

    jak się transfer skończy dać znać mam 5mln punktów póki co jest tam jakieś 20gb na wolnym transferze
    Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    ale transfer bliski zeru
    Może dlatego, że 6 osób na raz ściąga, choć to raczej nic do rzeczy nie ma.
    Ostatnio edytowane przez TristisAnima ; 10-11-2010 o 22:23
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  8. #48

    Domyślnie

    ... no i się rozlazło.
    Jako zwolennik OpenSource i Wolnego Oprogramowania - bardzo mnie to cieszy. I to bez względu na restrykcyjną licencję!

    W końcu mawiają, że prawo jest po to, żeby go łamać. W przypadku oprogramowania i licencji - to nawet jest racjonalne.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej Olender Zobacz posta
    Hmm, zobaczył bym ten kursik z ciekawości oraz jak merytorycznie on stoi
    Merytorycznie to on stoi tak, że jest baaardzo podstawowy, ale jakoś tam zawsze systematyzuje wiedzę. Ogólnie dla początkujących całkiem ok.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  10. #50

    Domyślnie

    dzięki koledzy za linki do chomika

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •