Pewnie tylko zarejestrowani moga sciagac tak duze pliki.
Szukaj
Pewnie tylko zarejestrowani moga sciagac tak duze pliki.
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
%$*@!&#% Chomik. Okazało się, że ponad 3 godziny nie dodawało się a jedynie próbowało połączyć się ze stroną. Cała robota na nic. Ale ja nie poddaję się tak łatwo. Ściągnąłem jakiś debilny program ChomikBox i teraz już na pewno się na stronkę dodaje. Za ok 5 godzin będzie. Jakby co ok. 20.00 kto chce niech znajdzie chomika o nazwie VigiloAnima i w zakładce Photoshop będzie rar do ściągnięcia z poradnikiem.
D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka
Ok. udało się zamieścić na Chomiku. http://chomikuj.pl/VigiloAnima zakładka Photoshop.
D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka
Hmm, zobaczył bym ten kursik z ciekawości oraz jak merytorycznie on stoi![]()
olender.me
C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8
http://chomikuj.pl/Obi/dla+koleg*c3*b3w+od+N
pass:nikon
jak się transfer skończy dać znaćmam 5mln punktów
póki co jest tam jakieś 20gb na wolnym transferze
![]()
Nie mamy skrzydeł by lata, a mimo tego to nasz cel...
... no i się rozlazło.
Jako zwolennik OpenSource i Wolnego Oprogramowania - bardzo mnie to cieszy. I to bez względu na restrykcyjną licencję!
W końcu mawiają, że prawo jest po to, żeby go łamać. W przypadku oprogramowania i licencji - to nawet jest racjonalne.
24355050508080135105200...
www.jswierad.pl
Skontaktuj się z nami