Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1

    Domyślnie

    Nie wiem czy taki wątek się już pojawił czy nie - nie znalazłem. (w razie czego ten wyślijcie w kosmos)

    Dziś w Rzeczpospolitej (oczywiście, że o gazetę chodzi) dołączano płytkę "Photoshop - kurs obróbki kolorystycznej zdjęć". Akurat udało mi się upolować, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, a nie miał szczęścia trafić w kiosku tej gazetki -- zapraszam na PW Przykłady są w wersji CS4.

    Chyba, że udostępnienie obrazu w postaci .iso jest legalne - wtedy mogę tu podlinkować; ale niech się może jakiś spec od prawa wypowie... bo znów nas/mnie będą ścigać jakieś złe moce.

    UPDATE:
    Wszystkim zainteresowanym odpowiem na PM jak tylko wykona się operacja wysyłania odpowiednich plików na odpowiedni FTP

    UPDATE 2:
    Powariowaliście!!

    Jakieś zapisy, kolejka, panie w ciąży przodem... no nie wiem.

    ... się kopiuje...
    Ostatnio edytowane przez JK ; 09-11-2010 o 23:01
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  2. #2

    Domyślnie

    Hehehe,a ja miałem przyjemność zakupić gazetkę razem z płytą po uprzednim odwiedzeniu 10 kiosków.
    Taaaaak tylu,bo kuźwa o 8.00 rano zabrakło Rzeczpo........hmmm:/.
    Mam smoka i nie zawaham się go użyć

  3. #3

    Domyślnie

    Bo to trzeba mieć "znajomości", Panie.
    Ja uprzedziłem dzień wcześniej znajomą panią z kiosku osiedlowego z prośbą o "towar spod lady" dnia następnego... jak się okazało - skutecznie
    Zatem w drodze po bułki o poranku gazetka z płytką podczepioną gumką aptekarską czekała dzielnie, łypiąc spod lady stęsknionym wzrokiem... ulitowałem się, zaś. Zanabyłem. I dobrem podzielić się zechciałem. A co!

    ... swoją drogą w życiu bym nie przypuszczał, że nagle tylu nikoniarzy jest "przy nadziei"!!
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  4. #4

    Domyślnie

    lepiej powiedzcie czy warto, bo ani ja w ciąży, ani kombatant a kolejka jak się czyta to kawałek ma
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    lepiej powiedzcie czy warto, bo ani ja w ciąży, ani kombatant a kolejka jak się czyta to kawałek ma
    Znając Twoje zdjęcia -- nie warto.
    Co prawda IMO jest to dość fajnie zrobione (dobra jakość, sensowna forma, bardzo przystępnie pokazane, dużo skrótów klawiszowych np.), jednak merytorycznie to raczej podstawy i próba "natchnienia" młodych adeptów photoshopa do eksperymentów (np. poprzez zaprezentowanie pracy na maskach, różne tryby krycia warstw itp.)

    Ponadto w większości gość pracuje na JPG, dopiero na końcu jest wzmianka o Camera RAW.

    UPDATE:
    Odpisuję na PMki
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez messer Zobacz posta
    Znając Twoje zdjęcia -- nie warto.
    ojej, dziękuję
    w takim razie nie robię sztucznego tłoku.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  7. #7

    Domyślnie

    ja zamówiłem w kiosku ale niestety nie dotarła ani jedna sztuka. Jak nie znajdę u znajomych to ustawie się w kolejce

    ale mam wczorajszą płytę sztuka robienia zdjęć
    Ostatnio edytowane przez JK ; 09-11-2010 o 23:01
    d7100 VELBON SHERPA 250R

  8. #8

    Domyślnie

    a wczoraj byl kurs robienia zdjec, chcialem kupic ale juz nie mieli ale za to zamowilem sobie dzisiejsza gazetke i rano odebralem Wiec niedlugo pierwsze kroki z ps...

  9. #9

    Domyślnie

    Dobra. Słuchajcie. U mnie koniec zapisów.
    Na te PMki które dostałem - odpowiedziałem.

    Jeśli wśród tych co pobiorą znajdzie się ktoś, kto będzie chętny dalej się dzielić - proszę bardzo. Myślę, że w wątku pojawią się info...
    Plik pod linkiem który podałem powisi do jutra do 11 rano. Później zniknie.

    EDIT:
    Aha; Dodam oczywiście, że wszelkie datki w postaci dobrego alkoholu (i tak; piwo _jest_ dobre) na ten przykład przy okazji wizyty w Krakowie mile widziane

    EDIT2:
    Aaaaa!! No nie dziękujcie mi każdy z osobna via PM! Już raz skrzynkę zapchaliście, chcecie to koniecznie powtórzyć?!
    Wiem, wiem, na pewno każdy jest bardzo wdzięczny
    Ostatnio edytowane przez messer ; 09-11-2010 o 22:47
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  10. #10

    Domyślnie

    W sumie troche PS znam ale maski to dla mnie czarna magia, wiec chocby dla tego warto, moze jeszcze uda sie dostac poprzednia czesc. A i Panie messer dziekowac bardzo, dobry czlowieku.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •