Nie wiem czy taki wątek się już pojawił czy nie - nie znalazłem. (w razie czego ten wyślijcie w kosmos)
Dziś w Rzeczpospolitej (oczywiście, że o gazetę chodzi) dołączano płytkę "Photoshop - kurs obróbki kolorystycznej zdjęć". Akurat udało mi się upolować, więc jeśli ktoś jest zainteresowany, a nie miał szczęścia trafić w kiosku tej gazetki -- zapraszam na PWPrzykłady są w wersji CS4.
Chyba, że udostępnienie obrazu w postaci .iso jest legalne - wtedy mogę tu podlinkować; ale niech się może jakiś spec od prawa wypowie... bo znów nas/mnie będą ścigać jakieś złe moce.
UPDATE:
Wszystkim zainteresowanym odpowiem na PM jak tylko wykona się operacja wysyłania odpowiednich plików na odpowiedni FTP
UPDATE 2:
Powariowaliście!!
Jakieś zapisy, kolejka, panie w ciąży przodem... no nie wiem.
... się kopiuje...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami