Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Boooże...wszystkie nastki w drodze do szkoły wykupiły gazetę i teraz na fotce będzie można obejrzeć full wypas zdjęcia
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Boooże...wszystkie nastki w drodze do szkoły wykupiły gazetę i teraz na fotce będzie można obejrzeć full wypas zdjęcia
    nk.pl- też znacznie podniesie poziom
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez velaskez Zobacz posta
    Boooże...wszystkie nastki w drodze do szkoły wykupiły gazetę i teraz na fotce będzie można obejrzeć full wypas zdjęcia
    teraz po rzepie i po tpmdl to dookola beda sami fotografowie i same modelki co za czasy... jakby to newton helmut zobaczyl to by sie za glowe zlapal
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  4. #4

    Domyślnie

    Zrobiłem Torrenta z tego poradnika, więc jak są chętni to pisać, na maile porozsyłam. W między czasie plik na Chomika wrzucam, jak się zakończy to linka tu wkleję.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TristisAnima Zobacz posta
    W między czasie plik na Chomika wrzucam, jak się zakończy to linka tu wkleję.
    Zadawaj,zadawaj
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Valdek_Tychy Zobacz posta
    Zadawaj,zadawaj
    Zadawam zadawam, cały czas, jednak trochę ten plik waży . Mam nadzieję że gdzieś tak koło 15.00 będzie już na chomiku.
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  7. #7

    Domyślnie

    A gdzie jest ten magiczny link???
    plisssss

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kasandra Zobacz posta
    A gdzie jest ten magiczny link???
    plisssss
    No dobra!
    Ale tylko i wyłącznie z seksistowskich powodów
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  9. #9

    Domyślnie

    A moze by ktos klecil jakiegos torrenta z tym iso albo wrzucil np. na hotfile, zeby messerowi lacza nie zabijac?
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    A moze by ktos klecil jakiegos torrenta z tym iso albo wrzucil np. na hotfile, zeby messerowi lacza nie zabijac?
    Ooo to to.
    Ja niestety nie mam na to teraz czasu, bo oglądam filmiki z takiego fajnego kursu, co dołączali go do...... ;-D
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •